24.1 C
Nitra
sobota, 25 mája, 2024

Michalovce opäť zažili obrovskú tragédiu: V byte našli zastrelených rodičov aj ich dve deti!

V Michalovciach na východe Slovenska sa odohrala ďalšia tragédia, ktoré je ešte oveľa strašnejšia ako tá, ktorá sa stala na Nový rok. Zomreli pri nej totiž až štyria ľudia, pričom dve obete bolo deti vo veku 10 a 13 rokov! Ďalší dvaja mŕtvi boli ich rodičia.

Obrovská tragédia sa odohrala na jednom z michalovských sídlisk v utorok 17. januára podvečer, pričom v jednom z bytov sa malo strieľať. Ako informuje portál noviny.sk, hrôza sa udiala okolo 18.00 hod. Na miesto síce boli ihneď vyslané všetky záchranárske zložky, obyvateľom bytu, manželom a ich dvom deťom, dcére (†13) a synovi (†10) však už pomoci nebolo. Na miesto preto boli privolaní vyšetrovatelia, ktorí začali prípad okamžite vyšetrovať.

Vraždil otec kvôli zlej finančnej investícii?

Podľa susedov žila rodina žila v byte na druhom poschodí niekoľko rokov a po celý čas boli bezproblémoví. Streľbu z bytu síce nikto nepočul, ale podľa informácií TV JOJ mali byť zastrelení strelnou zbraňou, ktorú mal otec rodiny v legálnej držbe. Podľa prvotných obhliadok došlo k streľbe približne v obedňajších hodinách. TV JOJ tiež informuje, že pri vstupe do bytu sa našiel list, kde bolo popísané, že došlo k nejakému incidentu. Je preto možné, že ho napísal otec rodiny, ktorý zrejme najskôr zastrelil svoje deti a manželku a napokon obrátil zbraň proti sebe. Motívom mohli byť údajne zle investované peniaze. To, či ide o rodinnú tragédiu, definitívne potvrdí až súdna pitva.

Dvojnásobný brutálny vrah z Dulova sa vyhol doživotiu, dostal 25 rokov natvrdo

Na mieste bol aj obhliadajúci lekár, ktorý najskôr musí jednoznačne potvrdiť, že strieľal otec rodiny. Dotyčný muž, ktorý mal strieľať, údajne komunikoval so svojou rodinou žijúcou v zahraničí, a práve tá mala upozorniť, že sa muž nachádza v zvláštnom rozpoložení. Dievča, ktoré navštevovalo základnú školu, neprišlo v pondelok, 16. januára, na vyučovanie a spolužiaci a učitelia sa snažili rodičov kontaktovať, nepodarilo sa im však s nimi spojiť. Predmetom ďalšieho vyšetrovania budú všetky okamihy, ktoré predchádzali streľbe. 

„Nateraz môžeme potvrdiť, že v jednom z michalovských bytov boli nájdené 4 telá bez známok života. Prosíme o rešpektovanie toho, že polícia je na mieste, kde vykonáva potrebné prvotné úkony a zisťuje, čo sa na mieste vlastne stalo. Bližšie ani podrobnejšie informácie preto v tejto chvíli nemôžeme poskytnúť, urobíme tak hneď, ako to situácia dovolí,“ vyjadrila sa košická krajská polícia v statuse na sociálnej sieti polícia.

Dodo Púchovský, noviny.sk

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články