13.1 C
Nitra
utorok, 16 apríla, 2024

Mesto Nitra ocení najúspešnejších športovcov a kolektívy. Pomôcť nájsť ich môžete aj vy!

Začiatok nového roku býva spojený s bilancovaním toho uplynulého. Inak tomu nie je ani teraz, keď máme za sebou pomaly celý prvý mesiac roku 2023. Mesto Nitry sa preto rozhodlo vyhlásiť najúspešnejších športovcov a kolektívy za predchádzajúci rok 2022.

Vyhlasovanie najúspešnejších športovcov Nitry má dlhú, už 30. ročnú tradíciu, ktorú prerušilo najmä covidové obdobie. Ako sa ukazuje, „staré dobré časy“ sa vracajú a Mesto Nitry chce opäť vyhlasovať tých najúspešnejších. A na ich nominácii sa zasielaním tipov môžu podieľať aj samotní Nitrania. Informuje o tom v statuse na sociálnej sieti.

Mesto Nitra ocení najúspešnejších športovcov a kolektívy. Pomôcť nájsť ich môžete aj vy!
Mesto Nitra vyhlasuje už 31. ročník ankety o najúspešnejšieho športovca a kolektív za rok 2022. Zdroj: facebook.com

 „Organizujeme 31. ročník oceňovania najúspešnejších športovcov a športových klubov v Meste Nitra. Do 10. februára majú kluby aj samotná verejnosť možnosť nominovať športovcov v šiestich kategóriách:

  • Jednotlivec
  • Kolektív
  • zdravotne znevýhodnený športovec
  • technické športy
  • pracovník v športe
  • tréner

Návrhy na nominácie je potrebné zaslať prostredníctvom vyplneného formulára, ktorý nájdete na https://nitra.sk/nominujte-najlepsich-sportovcov-za-rok…/. Odoslať ho môžete elektronicky na obe emailové adresy – holeckova@msunitra.sk a siska@msunitra.sk alebo poštou na adresu – Mestský úrad v Nitre , Štefánikova 60, 950 06 Nitra,“ informuje Mesto Nitra v statuse s upozornením, že občania môžu nominovať športovcov od 15 rokov, ktorí sú registrovaní v kluboch pôsobiacich v Nitre.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x