24.1 C
Nitra
utorok, 21 mája, 2024

Slováci v piatok vypískajú Lipšica. Stop mafie na Slovensku, znie ich heslo

Hnev Slovákov sú súčasnou situáciu v spoločnosti už pocíti aj šéf špeciálnych prokurátorov Daniel Lipšic. Už zajtra, teda v piatok 15. októbra sa za ním chystajú do Pezinka, kde ho chcú jednoducho vypískať.

Slováci v piatok vypískajú Lipšica. Stop mafie na Slovensku, znie ich heslo

Daniela Lipšica maximálne neobľubujú nielen opoziční politici či Štefan Harabin, ale stále viac aj obyčajní ľudia, ktorí vidia ako sa snaží zametať rôzne „kopance“ súčasnej koalície. Aj preto sa chystajú dať mu jasne najavo, čo si o ňom myslia a čo by mal urobiť. Aktivista Marek Šoun v statuse oznamuje, že ľudia sa chystajú v piatok pred Úrad špeciálnej prokuratúry.

Cieľom nespokojných Slovákov v Pezinku bude iba jediná osoba – Daniel Lipšic. Práve kvôli nemu sa v piatok 15. októbra od 11. hodine zídu pred budovou Úradu špeciálnej prokuratúry, kde ho chcú jednoducho vypískať! A aké si dali heslo? Absolútne príznačné – „Stop mafie na Slovensku!“

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články