8.7 C
Nitra
utorok, 5 marca, 2024

Mesík: Tam, kde sa Covid nesmie účinne liečiť, má možno aj omikron šancu spustiť ďalší masaker!

V Európe, ale aj v niektorých ďalších štátoch sveta, sa postupne rozbieha nové šialenstvo – omikron. Nový variant COVID-19, ktorý sa objavil na juhu Afriky už začína byť strašiakom bez toho, aby sme o ňom mali bližšie informácie.

Alfa, beta, detlta… omikron. A čo ešte príde len preto, aby sa pekne krásne kupovali ďalšie a ďalšie experimentálne vakcíny a aby ľudia slúžili na pokusy a najmä zárobky farmaceutickým nenažrancom? Vyštudovaný lekár a analytik bezpečnostných rizík Juraj Mesík to v statuse pomenoval úplne presne – „Vakcína“ je sloboda!“ a „jediné riešenie“ pre Pfizera a spol.

Symptómy variantu omikron sú zatiaľ mierne a dajú sa liečiť doma

Mesík poukazuje na rozpad stratégie opichávania más vírusovou mRNA na prípade Nemecka. „V Nemecku má dnes v sebe najmenej dve dávky vírusovej mRNA 68% obyvateľov. Denný počet mŕtvych na Covid je tam aktuálne taký, ako bol naposledy 7. marca (vyznačené v grafe), keď malo v sebe dve dávky 3,1% Nemcov. Dnes to má v sebe 22x viac Nemcov – a hynú rovnako,“ píše v úvode statusu Mesík, podľa ktorého je to pre svedkov Pfizerových jasné ako facka – málo „zaočkovaných“ a zlá delta. „Možno aj preto, aby sa tí racionálnejší Nemci (a ďalší EUrópania) pred ďalšími kolami opichávania zbytočne nepýtali, sa rozpútala „kauza omikron“, pričom predsedníčka Európskej komisie Ursula von der Leyenová varuje, a za preteky s časom označila snahu celého sveta porozumieť novému variantu omikron,“ pridáva analytik Mesík.

https://www.nitranoviny.sk/mesik-v-tom-ma-jasno-lekari-sa-vyhybaju-ivermectinu-a-tak-nam-zbytocne-zomieraju-ludia/

Graf podľa Mesíka ukazuje, že na juhu Afriky, kde vraj omikron vznikol, zatiaľ ale neukazuje žiadny rast poštu obetí: aktuálne denne zomiera 60x viac Nemcov a 80x viac EUrópanov na milión obyvateľov ako v chudobnom Zimbabwe a mnohonásobne viac ako v Juhoafrickej republike.

„K tomu citát z K-tlače tlače: Symptómy variantu omikron sú zatiaľ mierne a dajú sa liečiť doma. Tvrdí to juhoafrická lekárka, ktorá ako jedna z prvých mala pri pacientoch s covidom podozrenie na iný kmeň koronavírusu. (reuters)“ Jedno varovanie pred prílišným optimizmom: V južnej Afrike Covid účinne, rýchlo a lacno ambulantne liečia Ivermectinom. Tam, kde sa z politických dôvodov Covid nesmie účinne liečiť, má možno aj omikron šancu spustiť ďalší masaker. Uvidíme,“ zamýšľa sa Juraj Mesík a na samý záver upozorňuje: „Hlavne nezabúdajte: „Vakcína je sloboda!“ a „jediné riešenie“ pre Pfizera a spol. určite.“

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články