16.1 C
Nitra
streda, 22 mája, 2024

Matovič znovu nesklamal. Tým, čo spravil a povedal opäť iba rozdelil Slovákov

Slováci majú opäť možnosť vidieť, čoho sú politici schopní v predvolebnej kampani. Sľuby sa sľubujú, blázni sa radujú… Okrídlená a často používaná veta sa teraz znovu dostáva do povedomia ľudí. Každý si ľahko domyslí, že prečo.

„Nikto vám nemôže dať toľko, koľko vám ja môžem sľúbiť,“ hovorí ďalšie z ľudových prísloví, ktorými sa riadia azda všetci politici. Tých slovenských nevynímajúc. Nad všetkých sa v sľuboch opäť usiluje dostať slávny Slovákmi milovaný aj nenávidený „Matelko“, alias šéf OĽaNO a expremiér aj exminister Igor Matovič. Je však tiež známe, tento človek dokáže vždy nejako prekvapiť. V statuse teraz ukazuje, ako sa mu to podarilo v parlamente v týchto dňoch. A nechýbal pri tom ani karafiát na Ficovej lavici.

Že ich (jeho) hanba nefackuje!

„…Fico s pellerínou roky rozdávajú ženám na Deň matiek červené karafiáty – vraj ako prejav toho, že si ich vážia… dnes som teda rozdal ja každému poslancovi na lavicu po jednom karafiáte… symbolicky… aby sa im pri hlasovaní o mojom návrhu MAMY BEZ DANÍ zobudilo svedomie… bohužiaľ nezobudilo,“ napísal v úvode šéf OĽaNO.

„A tak oddnes už môžeme s čistým svedomím verejne hovoriť, že poslanci za strany SMER, HLAS, SAS, PS, REPUBLIKA, ĽSNS a DEMOKRATI sú len obyčajní pokrytci, ktorí sa síce radi matkám falošne líškajú, ale keď môžu svojim hlasovaní de facto vyrovnať platy žien a mužov, tak radšej matkám napľujú do tváre. Že ich hanba nefackuje,“ zakončil svoj status Igor Matovič, ktorým opäť rozdelil Slovákov. Jedno ho v diskusii vynášajú do nebies, iní by ho najradšej videli niekde ďaleko v slnečnej galaxii.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x