19.1 C
Nitra
pondelok, 24 júna, 2024

Matovič si opäť kopol do prezidentky. Na oplátku si Slováci kopli do neho. A veruže poriadne!

Kto ešte nemal spor s Igorom Matovičom nech zdvihne ruku. Veta možno smiešna, ale nanajvýš aktuálna. Šéf OĽaNO a minister financií je totiž osoba, ktorá potrebuje spory na to aby ukázala svoju „jedinečnosť“. Kto si myslí opak ten sa mýli, pretože on je naozaj „jedinečný“.

Igor Matovič vyvolával polemiky medzi ľuďmi už ako poslanec v parlamente, kde vyvolával jednu hádku za druhou. Ak si niekto myslel, že jeho vstupom do vlády sa niečo zmení, veľmi sa mýlil.

Otec po smrti nemal na krku žiadne stopy po obesení, tvrdí syn nebohého generála Lučanského Adam (VIDEO)

On si však nedá pokoj ani na sociálnej sieti, kde si s obľubou kopne do svojich „neprajníkov“. Tentokrát si to v jeho ostrom statuse odniesla prezidentka Zuzana Čaputová.

Ja sa hanbím, že máme takú prezidentku, perlí Matovič

Matovič si opäť kopol do prezidentky. Na oplátku si Slováci kopli do neho. A veruže poriadne!
Zdroj: FB / Igor Matovič

Šéf OĽaNO a minister financií nazval svoj kritický status ČAPUTOVÁ versus RODINY. „Myslel som, že to neurobí. Bohužiaľ nenávisť voči mne ňou metá natoľko, že v pohode obetuje osud 2,5 milióna detí a rodičov. Dokrvi bojovať proti pomoci rodinám v takto ťažkej dobe môže len človek, pre ktorého sú rodiny len čísla… a ja sa hanbím, že máme takú prezidentku,“ páli Igor Matovič do prezidentky ostrými hneď od začiatku a dodáva, že by vážne chcel vidieť jej uprený pohľad do očí slobodnej matky s dvoma školopovinnými deťmi, ktorej chce prezidentka doslova ukradnúť 3.121 eur navyše ročne z rodinného rozpočtu.

Matovič si opäť kopol do prezidentky. Na oplátku si Slováci kopli do neho. A veruže poriadne!
Zdroj: FB / Igor Matovič

„V podaní na ÚS tvrdí aj také skvosty, že som sa verejne priznal, že som chcel „zamedziť diskusii a umlčať kritikov a oponentov“ Rodinného balíčka. Strašné. Klamať z prezidentského paláca rovno ÚS, to chce iný pocit bohorovnosti,“ konštatuje rozohnený minister financií.

„Nuž, nenávisť je zlý radca a tentokrát na ňu doplácajú nevinné rodiny. My, čo nám na pomoci rodinám záleží, dúfajme, že Ústavný súd rodiny podrží, napriek prevelikej protisnahe pani prezidentky,“ končí svoj status Igor Matlovič. Ak si však myslel, že Slováci ho za jeho „čin roka“ podržia a uznajú jeho dobré srdce, zmýlil sa. Práve naopak, pretože prevažná väčšina z diskutujúcich mu poriadne naložila.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články