26.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Radačovský navštívil obec Jakubany. Za to, ako ho prijali ďakuje jej starostovi aj obyvateľom

Strana Slovenský Patriot nie je medzi Slovákmi až taká populárna, pretože sa doteraz do parlamentu nedostala. Napriek tomu má u nás svojich priaznivcov.

Predsedom strany Slovenský Patriot je europoslanec Miroslav Radačovský, ktorý sa za Slovákov v Bruseli nie raz bije doslova ako lev. Aj preto je dosť smutné, že takýto človek a jeho strana nedostali zatiaľ u Slovákov šancu niečo v našom parlamente zmeniť k lepšiemu. Nadávok na politikov a strany, ktoré sa tam pravidelne striedajú, bolo už totiž viac ako dosť. Radačovský teraz v statuse píše ako vnímal jeho návštevu v obci Jakubany.

Príbeh Slováka Juraja Orsága o zdravotných následkoch a zlyhaní systému

Návštevu Kežmarku mu znemožnila práca v Štrasburgu

Radačovský hneď v úvode statusu za všetkých členov strany Slovenský Patriot ďakuje obci Jakubany ležiacej na severovýchode Slovenska. „Asi nie je celkom vhodné počas letných prázdnin, kedy by sa mali občania venovať sami sebe, svojím deťom a vnúčatám, zaťažovať ich svojimi názormi a príspevkami na sociálnych sieťach,“ ospravedlňuje sa šéf strany Slovenský Patriot, podľa ktorého vysloviť poďakovanie je pekné aj keď je pekne v záhrade, na pláži alebo na horách.

Radačovský navštívil obec Jakubany. Za to, ako ho prijali ďakuje jej starostovi aj obyvateľom
Zdroj: FB / Miroslav Radačovský

„Ako predseda strany Slovenský Patriot aj ako europoslanec ďakujem občanom obce Jakubany, starostovi obce, ale aj členom strany za pozvanie pri príležitosti 700. výročia prvej písomnej zmienky o tejto obci,“ vysvetľuje Radačovský prečo navštívil práve obec Jakubany.

„Zároveň sa tiež chcem ospravedlniť primátorovi mesta Kežmarok, že som sa 8.júla 2022 nemohol zúčastniť otvorenia EĽRO ani slávnostného obedu z pracovných dôvodov v Štrasburgu,“ dodáva pokorne šéf strany Slovenský Patriot a zároveň europoslanec Miroslav Radačovský.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články