24.1 C
Nitra
pondelok, 1 júla, 2024

TOTO len tak neuvidíte! Hororové video protestujúceho muža, ktorému strelil policajt do krku

Jozef Uhlárik

Deň Ústavy bol aj dňom, keď rozhnevaní Slováci opäť vyšli do ulíc. A nebolo ich málo. Tentokrát ich boli skutočne tisícky, a to nielen v Bratislave, ale aj v Košiciach. V našom hlavnom mesta sa však ozývala aj streľba, ba boli i ranení.

YouTube video

Situácie, aké sa udiali v Bratislave však už prekročili všetky hranice. Policajti zakuklený od hlavy po päty a s obuškami a zbraňami na gumené projektily sa pustili „brániť slobodu“ tých, ktorí tú slobodu ľuďom berú. Bránili ju však až tak vehementne, že sa neštítili spôsobiť človeku vážne zranenie krku. Práve také video zo zásahu totiž obletelo slovenské sociálne siete. A veruže nie je to nič, čo by mohli pozerať deti či citlivé povahy.

„Ježišmária, ukážte to! On má dieru v krku! Krváca! Preboha!“ kričala vydesená zdravotníčka

Aktívny a zrejme bez rozmýšľania konajúci policajt najskôr vystrelil zblízka do brucha iného muža, potom namieril zbraň na ďalšieho, ktorého trafil priamo do krku. Iba kúsok pri ohryzok. O situácii dokonca píše v statuse aj kontroverzný lekár Peter Lipták. „Policajt strelil chlapa do krku. Našťastie na mieste bola sestrička z gynekológie, ktorá upchala krvácajúcu ranu tampónmi z autolekárničky,“ píše Lipták a ako lekár zasvätene vysvetľuje, že rana bola síce v blízkosti krčných ciev, ale našťastie tepna nebola zasiahnutá. Muža odviezla sanitka.

„Policajt, ktorý takto vystrelil na demonštranta, takto z blízka do oblasti krku, ho mohol zabiť. Doteraz som neprišiel na to načo nosia policajti zasahujúci proti demonštrantom pušky. Dnes som zažil, že ich nosia preto aby ich mohli zabiť. No ďakujem pekne za takú demokraciu,“ končí svoj status doktor Peter Lipták. O tom, že bola situácia na mieste naozaj dramatická svedčia i výkriky uvedenej zdravotnej sestry, ktorá bola našťastie blízko celej neuveriteľnej udalosti. „Ježišmária, ukážte to! On má dieru v krku! Krváca! Preboha!“

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články