14.1 C
Nitra
nedeľa, 26 mája, 2024

Levice: Nemocnica Agel otvorila novú ortopedickú ambulanciu

Nemocnica Agel Levice otvorila novú ortopedickú ambulanciu v priestoroch nemocnice. Špecializované medicínske pracovisko, ktoré sa zameriava na diagnostiku, liečbu a rehabilitáciu porúch, ochorení a zranení súvisiacich s kosťami, kĺbmi, svalmi, väzmi a štruktúrou pohybového aparátu, sa nachádza na 4. poschodí pavilónu A, informoval riaditeľ nemocnice Ján Belanský. K dispozícii je v pracovných dňoch okrem štvrtka.

Pacientov s ortopedickými problémami neustále narastá, skonštatoval zástupca primára oddelenia úrazovej chirurgie levickej nemocnice Martin Hamar. „S predĺžením života európskej populácie zaznamenávame nárast pacientov, ktorí majú čoraz väčší problém s kolennými kĺbmi, celkový počet pacientov s ortopedickými ťažkosťami sa za posledné roky zvýšil. Výnimkou nie sú ani športové zranenia a rôzne druhy úrazov. Veľké percento pacientov si vyžaduje operačné riešenie daného problému, na ambulancii však poskytujeme aj rôzne možnosti konzervatívnej liečby,“ povedal Hamar.

(tasr)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x