-2.9 C
Nitra
utorok, 7 februára, 2023

Krojovaná Nitra nezabúda na pomoc iným

Členky Homo Nitriensis zorganizovali 30. apríla, 2022 v Mestskom parku na Sihoti, charitatívne podujatie Krojovaná Nitra.

Krojovaná Nitra nezabúda na pomoc iným

„Pekný bol pohľad na dámy a pánov v krojoch, stavanie mája, ale pôsobivé boli aj spoločné hudobné vystúpenia slovenských a ukrajinských detí zo ZUŠ J. Rosinského. Práve Občianskemu združeniu, ktoré pôsobí pri tejto umeleckej škole bola odovzdaná časť finančnej zbierky určenej na hudobné vzdelávanie ukrajinských detí a mládeže.

Prečítajte si aj: Mária KADLEČÍKOVÁ: Ak nie je charita vykalkulovaná na efekt, môže významne prispieť k zlepšeniu medziľudských vzťahov

Za obdarovanú stranu, darovaciu zmluvu podpísala predsedníčka OZ Rosinček, Mgr. Michaela Juhásová. Ďakujeme všetkým, ktorí ste sa zúčastnili podujatia Krojovaná Nitra a prispeli do našej charitatívnej zbierky,“ poďakovala všetkým za účasť a pomoc prezidentka Homo Nitriensis Mária Kadlečíková.

Pozrite si, ako to na krojovanom podujatí vyzeralo.

Zdroj: MK

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články