12.6 C
Nitra
sobota, 13 apríla, 2024

Pozrite si tie vyšportované telá našich policajtov!

V Pezinku sa nedávno konali celoslovenské Majstrovstvá útvarov Ministerstva vnútra SR a Policajného zboru v karate, džude a policajnom zápasení.

Ako sa pochválila polícia Nitrianskeho kraja na facebooku, práve tí z Nitrianskeho kraja získali v Majstrovstvách parádne úspechy.

„Koncom apríla sa na Strednej odbornej škole Policajného zboru v Pezinku konali celoslovenské majstrovstvá v karate, džude a policajnom zápasení organizované odborom výcviku PPZ. V početne obsadenej policajnej súťaži sa majstrovstiev zúčastnili a zabojovali aj naši pretekári z útvarov Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre.

V kategórii karate jednotlivci do 84 kg sa na 1. mieste umiestnil ppráp. Peter Zelinka z PPÚ v Nitre a v karate nad 84 kg sa na 1. mieste umiestnil npor. Mgr. Tomáš Valentík z Odboru Kriminálnej polície v Leviciach. Na krásnom 4. mieste sa v policajnom zápasení do 90 kg umiestnil ppráp. Bc. Kazimír Halama z PMJ v Nitre, ktorému len o chĺpok ušlo pódiové umiestnenie,“ informovala polícia.

Zdroj: Polícia Nitrianskeho kraja, fb

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.