18.1 C
Nitra
sobota, 25 mája, 2024

Kinder Fest ktorého názov sa zmenil na Fesťáček, opäť mieri pod Zobor! Deti v Nitre bude baviť 5. augusta

Prázdniny sa už nezadržateľne blížia a s nimi aj množstvo akcií pre deti. Pre tie pod Zoborom je pripravená jedna skutočne parádna MEGA akcia. Do Nitry totiž mieri najväčší detský festival – Fesťáček, ktorí mnohí poznajú pod pôvodným názvom Kinder Fest.

Fesťáček sa predstaví v troch slovenských mestách, akú prvú zastávku bude mať v Nitre, kde sa zastaví 5. augusta. V hlavnom meste Bratislave si ho budú môcť užiť deti 26. augusta a program zakončia v Banskej Bystrici 9. septembra. Na deti, ale aj ich rodičov, čakajú hviezdni účinkujúci, kúzelnícka show, maľovanie na tvár, tvorenie veľkých bublín, súťaže, nafukovacie hrady a šmykľavky, skvelé občerstvenie a mnoho ďalšieho! V statuse o tom informuje Fesťáček Nitra.

Kto teda vystúpi v meste pod Zoborom? Spievankovo, Fíha Tralala, Karol a Kvído, Tarajko a Popletajka, ale aj Paci Pac. Okrem toho budú mať deti k dispozícii trampolíny, kolotoč, množstvo balónikov, 15 skákacích hradov, zabavia ich rozliční klauni aj maskoti, k dispozícii bude i maľovanie na tvár, tanečné vystúpenie, rôzne typy súťaží, kúzelnícka show, modelovanie zvieratiek, ale i zábavné varenie pre najmenších a mnoho skvelých dobrôt (aj bezlepkové, vegánske).

Akcia sa uskutoční na atletickom štadióne TJ Stavbár Nitra 5. augusta od 9.00 do 17.00 hod.

Deti do 2 r. majú vstup na akciu zdarma, základné vstupné je 17,00 eur a rodinné vstupné pre 4 osoby je 59,00 eur.

Kinder Fest ktorého názov sa zmenil na Fesťáček, opäť mieri pod Zobor! Deti v Nitre bude baviť 5. augusta
Festival Fesťáčik ponúka deťom pod Zoborom zaujímavých hostí a program. Zdroj: festacekfestival.sk

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x