3 C
Nitra
pondelok, 29 novembra, 2021

Zatrasie Žilina a protesty ľudí v nej konečne vládou? V sobotu 23.10. sa to ukáže!

Doterajšie protesty proti nenávidenej vláde vôbec nič neznamenali. Nízka účasť vládu iba povzbudila v tom, že Slováci sú nejednotní, a tak si oni môžu robiť čo len chcú. Že to aj robia sa presviedčajú ľudia prakticky každý deň. Zmení sa to?

Máte už plné zuby tejto vlády? A všetkého čo sa na Slovensku deje? Poslanec Miroslav Suja vás vo videu na sociálnej sieti pozýva preto do Žiliny na protivládny protest. Na Hlinkovom námestí sa uskutoční od 16-tej hodiny.

„Príďte vyjadriť jasný nesúhlas s vedením našej krajiny súčasnou vládou. Ukážme jej spoločne, že nám na osude Slovenska záleží a že nám nie je ľahostajný,“ burcuje vo videu Suja ľudí aby prišli v čo najhojnejšom počte. „Postavme sa proti zdražovaniu, aj energií, proti stupňovaniu útlaku a cenzúre, proti šialenstvu, šialenému projektu MOVIR, ale aj proti Budajovi a jeho ekoteroristom z ministerstva životného prostredia, ktorí sa rozhodli zlikvidovať slovenský vidiek. Nekritizujte  vládu len spred televízora, ale poďte s nami do ulíc,“ vyzýva v samom závere videa Miroslav Suja všetkých nespokojných Slovákov.

Jozef Uhlárik

Prečítajte si tiež

Najnovšie články