20.1 C
Nitra
utorok, 28 mája, 2024

Ivanka pri Nitre pripravila parádny program, pre malých aj veľkých. Premiérové Dni obce rozhodne vyzerajú lákavo

V Ivanke pri Nitre 21. až 23. júla prvý krát zorganizujú Dni obce. Ako informuje samotná obec v statuse na sociálnej sieti, o zábavu v obecnom parku, ale aj o dobré občerstvenie je po všetky tri dni postarané a malí ani veľkí sa nudiť rozhodne nebudú.

Ivanka pri Nitre pripravila parádny program, pre malých aj veľkých. Premiérové Dni obce rozhodne vyzerajú lákavo
Deti čaká poriadna zábava, zdroj: fb

Návštevníkov čaká bohatý trojdňový program

Tri dni zábavy a dobrého jedla budú podľa vedenia obce nielen pre všetkých Ivančanov a Ivančanky, ale pre priateľov obce. „Tri dni zábavy venované všetkým generáciám. Každý si tu nájde to „svoje“. Priveďte celú rodinu, priateľov a známych do nášho obecného parku a zabavte sa spolu,“ nabáda v statuse vedenie obce na čele so starostkou Janou Maršálkovou. „Piatok je venovaný deťom a mládeži. Minidisco v podaní našich skvelých paní učiteliek. Zasúťažíme s deťmi a zabavíme sa pri mega bubnovej show, ktorá tu ešte nebola!! Klaun Slížo rozosmeje malých i veľkých. Spoločne si opečieme špekačky a na záver sa vykúpeme v penovej show,“ priblížila obec to, čo na návštevníkov akcie čaká v prvý deň.

Podhájska: Príďte navštíviť Slávnosti ľudových remesiel. Spolu so zábavou to všetko môžete zažiť popri kúpaní sa!

V sobotu odhalíme najlepší guláš roka, deti si prídu taktiež na svoje na skákacích hradoch, koníkoch, či bublinovej párty. Pomaškrtíme si na zmrzline, cukrovej vate či popcorne. Seniori si zaspievajú spolu so speváckymi súbormi zo Zbehov, Lužianok a našou domácou Ivančankou. Vyhodnotíme tú najkrajšiu uličku v našej obci. Započúvame sa do folkových piesní skupiny RuNa. Alena Valentíniová zaspieva známe hity a Ľudo Kuruc zabaví všetkých s najväčšími a najznámejšími hitmi Karola Duchoňa. Na záver sa zabavíme na disco s Dany M & DJ Ševčom,“ odkrýva obec to, čo pripravila pre svojich obyvateľov aj návštevníkov počas druhého dňa Dní obce..

A čo čaká na Ivančanov a návštevníkov obce v nedeľu? „Nedeľa je zameraná duchovne a rodinne, zaspievajú nám Kapucíni, Zborála, rodina Rajtárová a Juliana Gajdošíková s kapelou. Misijné sestry služobnice Ducha svätého nám porozprávajú o svojich misiách. Na záver bude slávnostná svätá omša priamo v parku. Sprievodným programom počas všetkých dní sú kolotoče, predajné stánky a občerstvenie,“ uvádza sa na koniec statusu. Takže trojdňový program je naozaj pestrý a na svoje si určite prídu všetky generácie.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x