10.1 C
Nitra
streda, 17 apríla, 2024

Hrdina Naď odkazuje Putinovi: Špinavec, zhoríš v pekle!

Vojna na Ukrajine stále vyvoláva vášne medzi Slovákmi, ktorí nie sú v otázke kto za čo môže, vôbec jednotní. A to aj preto, že sa im dostáva zväčša názor iba z jednej strany, kým ten z tej druhej je zväčša odstraňovaný a označovaný za HOAX..

Šialenstvo, ktoré rozpútal ruský prezident Putin na Ukrajine je rozhodne odsúdeniahodné, lebo vojna u nášho východného suseda je niečo, čo sa nemalo nikdy stať. Majú ale Slováci všetky relevantné informácie, aby mohli posúdiť, kto za toto všetko môže? Alebo dostávajú iba informácie, ktorú sú žiadané a tie iné jednoducho nie sú prípustné, rovnako ako pri covide? No a potom je tu náš minister obrany Jaroslav Naď, ktorý nám to všetko pripomenul.

Boh to tomu novodobému Hitlerovi z Moskvy zráta

Jaroslav Naď urážal ľudí, ktorí chceli poznať pravdu už pri koronavíruse. Tí boli pre neho dezoláti či opice. A ajhľa, svoju „rétoriku“ teraz náš politik nasmeroval na Kremeľ a na Putina. Ruského prezidenta dourážal tak ako žiadny iný politik. V statuse ho totiž nazval nielen šialencom, čo sa šéf Kremľa určite dozvedel z viacerých strán, no aj špinavcom. A to je na „politika“ predsa len silná káva.

Hrdina Naď odkazuje Putinovi: Špinavec, zhoríš v pekle!
Zdroj: FB / Jaro Naď

Náš šéf rezortu obrany svoj status nazval – Putinove šialenstvo v praxi. „Takto ten šialenec “denacifikoval” dnes ráno obyčajných nevinných ľudí v Kyjeve, ktorí nechceli nič iné len mier a slobodu. Ďalší nevinní mŕtvi Ukrajinci, ktorí si večer išli ako rodiny ľahnúť a modlili sa za mier a skoro ráno ich nezmyselne zasiahla ruská raketa. Teraz sú už v nebi,“ napísal Jaroslav Naď v úvode a na samý záver ešte veľavravne a velikášsky dodal: „Je jasné, že Boh to tomu novodobému Hitlerovi z Moskvy zráta, ale ja verím aj tomu, že mu to zrátajú aj samotní Rusi. Špinavec, zhoríš v pekle.“

Hrdina Naď odkazuje Putinovi: Špinavec, zhoríš v pekle!

Prečo nespomíname na výročie bombardovania Juhoslávie, pri ktorom zahynuli aj civilisti a deti? Lebo ju zbombardovalo NATO? Pýta sa Belousovová

Prirodzene, aj reakcie Slovákov boli rôznorodé. Mnohí mu dávali za pravdu, iní s ním nesúhlasili a posielali o tam, kde on posiela ruského prezidenta.

Vojna je naozaj šialenstvo a zomierajú pri nej aj nevinní ľudia, ale kde bol tento „mierotvorca“ keď bola vojskami NATO bombardovaná bývalá Juhoslávia? A kde bol tento odsudzovač vojny vtedy, keď americká armáda pustošila Sýriu, Líbyu a iné krajiny ďalekého východu?

Hrdina Naď odkazuje Putinovi: Špinavec, zhoríš v pekle!
Zdroj: FB / Jaro Naď

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články