13.1 C
Nitra
štvrtok, 11 apríla, 2024

HLAS žiada okamžité stiahnutie nominácie Martina KLUSA: Slováci si túto hanbu nezaslúžia

HLAS vyzval vládu, aby okamžite stiahla nomináciu Martina Klusa za člena Európskeho dvoru audítorov. Po vypočutí na príslušnom výbore európskeho parlamentu nedostal Martin Klus ani jeden hlas ZA, kým PROTI bolo dvadsať europoslancov.

„Vyzývam vládu, aby okamžite stiahla nomináciu pána Klusa, ešte kým o nej bude definitívne hlasovať plénum europarlamentu. Ľudia na Slovensku si naozaj nezaslúžia hanbu pred celým svetom kvôli politickej korupcii tejto neschopnej vlády,“ uviedol líder HLASu Peter Pellegrini.

Hlas sa pustil do Remišovej: Obrala Slovákov o milióny a nakúpila dizajnové vešiaky

HLAS už po oznámení nominácie Martina Klusa varoval, že na ňu nemá žiadnu potrebnú kvalifikáciu a Slovensko riskuje medzinárodnú hanbu. „Išlo len a len pre trafiku pre bývalého poslanca SaS ako odmenu za podporu Hegerovej vlády. Dnes nám táto politická korupcia hanbu naozaj spravila. Slovensko potrebuje vládu a premiéra, ktorá nebude robiť krajine hanbu doma ani v zahraničí,“ uzavrel Peter Pellegrini.

(ts)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x