14.1 C
Nitra
nedeľa, 14 apríla, 2024

Hlas – SD: Heger PODVIEDOL svojich voličov

HLAS – sociálna demokracia vyzýva Eduarda Hegera, aby po svojom oznámení odchodu z OĹANO vytvoril podmienky na menovanie úradníckej vlády a čo najskoršie vypísanie predčasných volieb, kde ešte stále je v hre júlový termín. 

Nočným statusom Eduarda Hegera na sociálnej sieti sa Slovensko dozvedelo, prečo bolo potrebné schváliť septembrový termín predčasných volieb. Jeho rozhodnutie zverejniť status o tesne pred polnocou ho usvedčuje z podvodníctva, pretože sa bál, že ak by to bolo ráno, mohli by sme ešte hovoriť o skrátení volebného obdobia a vymenovaní úradníckej vlády. 

Heger týmto krokom usvedčil sám seba z podvodu na voličoch. Začať podvodom a hovoriť druhým dychom o demokratoch je výsmechom demokracie samotnej. Jeho odchod z OĽANO, ktorý sprevádza potlesk Matoviča potvrdzuje, len chaos a marazmus, v ktorom sa Slovensko ocitlo.

Môj príbeh v OĽANO sa KONČÍ. Matovič mu nezabudol napísať komentár

Od dnes má krízou zmietané Slovensko na čele štátu odvolaného premiéra bez politickej príslušnosti a podpory v parlamente , ktorá by odzrkadľovala výsledky parlamentných volieb. A ktorý má ešte navyše v kompetencii dva rezorty, ktoré sa zásadne týkajú života ľudí. Dávam to do pozornosti pani prezidentke a strane SaS a dúfam, že sa k tomu vyjadria. Stále je čas na zostavenie úradníckej vlády a júlové voľby.

Chceme však upozorniť , že ministerstvo financií a ministerstvo zdravotníctva sa tak ocitlo v rukách človeka, ktorého zaujíma len a len jeho politická stolička a nie osudy a zdravie ľudí na Slovensku. Stal sa len výťahom pre odídencov od Matoviča, ktorí mu po celé tri roky slúžili a podporovali ho v rozvrate štátu. 

Týmto ľuďom okolo Hegera nejde o Slovensko, ale len ako prežiť v podvode na voličoch. Okamžitá gratulácia Matoviča pod nočným statusom Hegera je smutnou symbolikou temných časov a naznačuje len, ako vrátiť Matoviča po voľbách do riadenia štátu. Eduard Heger stelesňuje všetko to zlyhanie, čo si ľudia s ním zažili a celú tu temnú minulosť tejto materskej garnitúry. Slovensko potrebuje budúcnosť. Potrebuje zmenu a HLAS – sociálna demokracia ju chce v najbližších voľbách spolu s ľuďmi naplniť.

(ts)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x