10.9 C
Nitra
štvrtok, 11 apríla, 2024

Heidi Sawyerová: Intuitívni ľudia

“Jediná skutočne cenná vec je intuícia,” povedal Albert Einstein.

Vďaka knihe Heidi Sawyerovej Intuitívní lidé nahliadnete do sveta intuície a ako naznačuje už samotný názov knihy, nahliadnete i do sveta špeciálneho tipu senzitívnych ľudí, ktorí tvoria asi pätinu populácie. Prežívajú svet trochu inak, čo im môže spôsobovať problém, ak nevedia so svojim darom správne zaobchádzať.

Heidi Sawyerová: Intuitívni ľudia

Ak teda patríte  k týmto ľuďom, tak má kniha pre vás vysokú hodnotu. Zistíte, ako plne využiť svoj potenciál. Prídete na to, ako sa vysporiadať s nepríjemnými situáciami, do ktorých sa vďaka svojej intuitívnej povahe môžete dostať. Zistíte, že nie ste na svete sami. Dokonca pochopíte i to, že ste citliví tak povediac na energie ostatných, čo to pre vás znamená, či ako sa s tým vysporiadať. Okrem teórie nájdete i určité praktické návody ako pracovať s mysľou a intuíciou tak, aby ste zostali v rovnováhe a vedeli naplno využívať svoje schopnosti. Bohužiaľ, mám zato, že pre neskúsených môžu tieto návody znieť neúplne alebo byť nezrozumiteľné.

Diana Špacírová: Darček

Ak k takýmto ľuďom nepatríte, možno nebude vôbec chápať o čom je reč a celá kniha bude mať pre vás nulový prínos. Mohla by však vo vás aspoň otvoriť pohľad na to, kde je pôvod niektorých reakcií ľudí, ktorých máte v okolí.

Knihu kúpite od 11,40 Eur

Lucia Balagová

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x