22.6 C
Nitra
utorok, 25 júna, 2024

Diana Špacírová: Darček

Debut Nitranky Diany Špacírovej Darček sa objavil na trhu vo februári tohto roka. Už samotný obal knihy naznačí, že téma i obsah bude celkom pikantný, ale neľakajte sa, vôbec nepôsobí vulgárne.

Diana Špacírová: Darček
Darček

Pristúpili by ste na hriešnu ponuku, ktorá je v absolútnom rozpore s vašimi doterajšími zásadami? A ak by bola navyše v peknom obale? Ako vtedy argumentuje malý diabol?

Tip na dobrú knihu? Čítajte náš Knihomoľ

“Elena máš čo stratiť? Nemáš! Práve naopak, môžeš len získať. Konečne sa bude o teba starať muž a ešte aký príťažlivý. Bude si ťa rozmaznávať a budete spoločne prežívať slastné vrcholy…. Rozšíriš si obzory, získaš nové skúsenosti, budeš ako kráľovná. Šperky, večierky, schôdze, samé pôžitky.  A čo ti prinesie odmietnutie? Česť? Z tej nebudeš mať nič.” 

Prečo len anjel nemá protiargumenty? Až do samého konca knihy, ktorá sa číta veľmi hladko, budete v napätí, ako toto všetko skončí. A skončiť to môže naozaj rôzne. Objavujú sa zápletky a otázniky v hlave vás nenechajú na pokoji.

Zaujímavé rozhovory a príbehy na nitranoviny.sk

Všetko však vraj bolo tak ako malo byť a udialo sa z nejakého dôvodu. Rany sa zahoja a chvíle, ktoré sa stanú minulosťou, vyšlú do života novú ženu. Bude to: “Žena, ktorá sa nikdy nevzdá ani po tisícom páde na zem, pozviecha sa, napraví si účes a vykročí v ústrety novým výzvam.”

Knihu kúpite od 11,50 Eur

Rozhovor s Dianou Špacírovou čítajte na nitranoviny cez víkend.

Lucia Balagová

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x