14.8 C
Nitra
utorok, 25 júna, 2024

Zdenka W. Švábeková a Julien Dan: Hľadač šťastia

Dvojica autorov ponúka v knihe Hľadač šťastia naozaj pútavý, ba až dychberúci príbeh, plný zamyslení, ale i žartovných situácií. Príbeh plný citu, ľudského rozmeru, ktorý sa číta veľmi príjemne a s ľahkosťou.

Zdenka W. Švábeková a Julien Dan: Hľadač šťastia

Navádza na uvedomenie si skutočných hodnôt skrývajúcich sa vo vzťahoch, čím nesie v sebe neuveriteľne silné posolstvo do dnešnej uponáhľanej doby. „Láska nie je pocit. Pocity máme v hlave. Tam lásku nenájdete. Láska ma svoje trvalé bydlisko v srdci.“

Ako už samotný názov napovedá, bude sa hľadať to, čo by sme pomenovali slovom šťastie. Pokoj v duši. Až neuveriteľne reálne postavy pomaly roztáčajú špirálu, ktorá mení životy. Nielen tým, ktorí prijímajú, ale i tým ktorí dávajú. Nájde teda Hľadač šťastia to čo hľadá? A kde to svoje šťastie môže každý z nás nájsť? Prajem krásne a hodnotné čítanie. “Skúste hľadieť na ľudí s láskou, nie s pocitom, že museli urobiť dačo zlé. Viete vy vôbec, čo je láska?”

Knihu kúpite od 7,50 Eur

Lucia Balagová

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x