21.1 C
Nitra
sobota, 25 mája, 2024

Heger: Vláda rozhodne a na základe toho pošleme tieto MIG-y na Ukrajinu! To naozaj? Odvolaná vláda?! (VIDEO)

Azda najskloňovanejšou otázkou posledných dní je tá okolo presunu slovenských „šrotov“ MIG-29 na Ukrajinu. Slovenské stíhačky sú síce pre nás údajne už nepoužiteľné, Ukrajincom však môžu v boji proti Rusku „významne“ pomôcť, ba ešte za to dostane aj nejaké peniaze, ktoré vraj potom rozdelíme ľuďom.

Vďaka MIG-om, ale najmä vďaka naším „dobrosrdečným“ politikom, je Slovensko opäť rozdelené na dva tábory. Po koľký raz už?! Tí, ktorí chcú na Ukrajine mier ich tam poslať nechcú, tí opačného myslenia sú za to, aby tam šli čo najskôr. Patria medzi nich najmä viacerí ministri a politici nielen z niekdajšej vládnej koalície, ale aj viacerí nezaradení liberáli. Otázkou je iba to, ako ich tam chcú dostať. A že to chcú urobiť čo najskôr, a doslova hlava nehlava, svedčia aj slová dočasne povereného premiéra a zároveň ministra financií a zdravotníctva v zastúpení Eduarda Hegera, ktoré zverejnil v zostrihu videa Ondrej Staško.

Dočasne poverená vláda ROZHODLA: Slovensko pošle na UKRAJINU naše stíhačky a to nie je všetko

Arogancia moci: Pokojne. Ak to stihnú…

Eduard Heger ich povedal v rozhovore pre denník SME a vôbec sa nerozpakoval priznať, že v pretekoch s časom chcú svojich „neprajníkov“ poraziť. „Myslíme si, že tú kompetenciu poslať takúto vyradenú techniku na Ukrajinu, a pomôcť im tým, má vláda, takže tým pádom vláda rozhodne a na základe toho pošleme tieto MIG-y na Ukrajinu,“ povedal jasne Heger, ktorý na otázku, či teda nebudú čakať na nejaké unesenia a urobia tak odpovedal. „Tak.“

Pre nás sú MIG-y nepoužiteľné, ale Ukrajina s nimi vystraší a porazí Rusko?

Smer-SD spolu s hnutím Republika chcú podľa moderátorky ale robiť poslanecký prieskum a overiť si, či tie MIG-y sú skutočne uzemnené a nefunkčné. „Pokojne. Ak to stihnú…“ povedal s arogantným úsmevom na tvári Eduard Heger, ktorý tým dal jasne najavo, že im je to je jedno a kašlú na všetko. Oni si totiž idú svoje. Čo na tom, že sa k tomu nechce vyjadrovať prezidentka ako najvyššia veliteľka ozbrojených síl a ani parlament, ktorí sú nadradení vláde. Oni nechcú čakať ani na vyjadrenie Ústavného súdu, na ktorý by sa niektorí poslanci chceli obrátiť. Heger, Naď, Káčer a ďalší im podobní ministri si idú svoje – Ukrajine stíhačky dáme aj keby čo bolo!

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x