5.9 C
Nitra
nedeľa, 27 novembra, 2022

Harabin to opäť vtipne vystihol: Tu už chýba iba to, aby Kolíková vymenovala Černáka za generálneho riaditeľa väzníc (VIDEO)

Slovensko je skutočne krajina neobmedzených možností. Pýtate sa prečo? Nuž preto, že na najvyššie pozície v štáte sa dostali ľudia, ktorí plagiovali diplomové práce, a vo vysokých štátnych funkciách sedia ľudia, ktorí sú podmienečne odsúdení či v súčasnosti trestne stíhaní!

Také niečo, čo sa udialo po voľbách na Slovensku je možno azda len v niektorej z juhoamerických či afrických krajín ovládaných rozličnými mafiami a klanmi. Zlatý klinec tomu dal policajný prezident Štefan Hamran, ktorý predstavil nové vedenie polície. Je v ňom i Ján Čurila, ktorý je obvinený zo závažnej trestnej činnosti. K celej udalosti sa v zostrihu videa rozhovoru s portálom ereport.sk vyjadril aj exminister spravodlivosti Štefan Harabin, ktorý si ale servítku pred ústa nedával.

Takúto potupnú zmluvu nepodpísal ani Tiso s Hitlerom, hovorí Štefan Harabin o pripravovanej „obrannej“ dohode Slovenska a USA (VIDEO)

Trestne stíhaný policajt sa stal zástupcom šéfa bratislavskej NAKA!

Ako je známe, pôvodný šéf tímu Očistec Ján Čurilla sa stal sa zástupcom šéfa bratislavskej NAKA. Problém je v tom, že stále čelí obvineniu pre zločin zneužívania právomoci verejného činiteľa a zločin marenia spravodlivosti. Obvinený je v súvislosti s vyšetrovaním trestných vecí zločineckej skupiny takáčovci. „Mňa už u nás, vzhľadom na to, čo sa deje v štáte, že v úrade prezidenta je podvodne zapísaná osoba do komory advokátov, že predsedom parlamentu je díler drog, plagiátor, že minister financií a bývalý premiér je plagiátor, minister školstva je plagiátor, má prekvapiť to, že na čele takých vysokých pozícií na čele policajného zboru stojí trestne stíhaná osoba?“ pýta sa Harabin, ktorý vraj nevie o tom, že by bolo Čurillovo trestné stíhanie zrušené.

A to ešte exminister spravodlivosti a expredseda Najvyššieho súdu zabudol na svojho „obľúbenca“, šéfa špeciálnej prokuratúry Daniela Lipšica, ktorý je právoplatne podmienečne odsúdený za zrazenie a zabitie chodca na prechode. „V tomto smere túto deformáciu môže pretromfnúť zrejme iba pani Kolíková, ktorá vymenuje Černáka za generálneho riaditeľa väzníc,“ konštatuje na záver sarkasticky Štefan Harabin. Nuž čo, Slovensko je ozaj krajinou neobmedzených možností…

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články