17.1 C
Nitra
streda, 22 mája, 2024

Fico: Žiadna dvojtvárnosť, ale konzistentnosť a jasný postoj!

Reakcia a vyjadrenie predsedu strany SMER – slovenská sociálna demokracia Roberta Fica na zúfalstvo médií, ktoré šíria bludy o dvojtvárnosti voči Ukrajine a jej prípadnému členstvu v štruktúrach EÚ.

ŽIADNA DVOJTVÁRNOSŤ, ALE KONZISTENTNOSŤ A JASNÝ POSTOJ!

Zúfalstvo médií vrcholí. Už nevedia ako ublížiť SMERu, tak si začali vymýšľať šokujúce odhalenia, ktoré sú len obyčajnými klamstvami. Odmietame lož šírenú médiami a stranou HLAS – SD o našej údajnej „zmene“ postoja pri téme členstva Ukrajiny v EÚ. SMER – slovenská sociálna demokracia dlhodobo tvrdí, že nemá problém so vstupom Ukrajiny do EÚ, ale nesmie k nemu dôjsť falošným politickým rozhodnutím, ale riadnym splnením podmienok na vstup, ktoré sa vzťahovali aj na nás.

Eduard Chmelár: Hlas-SD opúšťa ľavicový tábor

SMER – SSD je pripravený poskytnúť svoje skúsenosti a byť maximálne nápomocný Ukrajine pri splnení týchto požiadaviek. Tento postoj sme jasne deklarovali tak pred rokom, ako aj dnes. Členstvo Ukrajiny v NATO je úplne iná otázka, kde sme verejne prejavili nesúhlas, pretože si neželáme 3. svetovú vojnu.

(ts)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x