16.1 C
Nitra
streda, 22 mája, 2024

Hnutie Socialisti.sk v Nitre chystajú oslavy 1. mája

Hnutie Socialisti.sk pripravili na 1. mája dve stretnutia.

Prešove organizujú od 10.00 na Hlavnej ulici pri Pamätníku osloboditeľov zhromaždenie pod názvom Jedlo miesto zbraní. Súčasťou zhromaždenia bude aj kultúrny program s občerstvením.

Hnutie Socialisti.sk v Nitre chystajú oslavy 1. mája

Nitre organizujú od 14.00 na Štefánikovej tr. pred Okresným úradom zhromaždenie, súčasťou ktorého budú aj tri moderované diskusie. V prvej budú mladí aktivisti a komunálni politici hovoriť, prečo je dôležité, aby sa do spoločenského diania zapájali aj mladí ľudia. V druhej diskusii budú predsedovia odborových organizácií z vybraných pracovísk diskutovať o tom či máme 1. mája dôvod oslavovať. V poslednej diskusii s názvom Prinesú voľby Slovensku zmenu k lepšiemu? bude diskutovať predseda hnutia Artur Bekmatov s exministrom školstva Jurajom Draxlerom a viceprimátorkou mesta Šaľa Danicou Lehockou (Smer-SSD). Aj súčasťou tohto zhromaždenia bude kultúrny program a občerstvenie.

(ts)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x