17 C
Nitra
nedeľa, 4 júna, 2023

Domof Creativity: Velitom zdravart – umenie byť zdravý

Dovoľte mi, aby som vás touto cestou čo najsrdečnejšie pozvala na úžasný festival zdravia VELITOM ZDRAVART – umenie byť zdravý, ktorý sa koná už tento víkend 26-27.2.2022 v Nitre, v priestoroch DOMOF Creativity na II. posch. (býv. Dom Módy).

Program je bohatý, môžete si aktívne zacvičiť, zatancovať alebo len tak pohodlne vypočuť niektorú zo zaujímavých prednášok na rôzne témy.

Kto si chce po celom týždni oddýchnuť a načerpať nové sily, pripravené máme viaceré druhy masáží, ako aj liečivé zvuky gongov.

Domof Creativity: Velitom zdravart - umenie byť zdravý

Viac sa dozviete o farbe vašej aury, pôsobení byliniek, či vašich snoch.

A pre tých, ktorí by už radi uvoľnili všetko staré a pozvali do svojho života zmenu, rada vám spolu s tímom Access Bars predstavíme túto úžasnú a jednoduchú techniku. Príďte vyskúšať.

Pre všetkých hladošov je pripravené zdravé občerstvenie, predaj kvalitných domácich produktov a nejedno oko potešia aj rôzne hand made, či umelecké výrobky na predaj.

Tešíme sa na vás..

Marta Lara Ana

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články