18.1 C
Nitra
pondelok, 24 júna, 2024

Doktor Čičala: Slová pediatrov a lekárov, že „vakcína nemá vedľajšie účinky“ si treba nahrávať so súhlasom a nechať potvrdiť na papier lekárom

„Středověk neskončil, středověk trvá!“ spieva v jednej zo svojich piesní česká skupina Lucie. Jej slová sa však dajú voľne parafrázovať aj ako: „Covid neskončil, Covid trvá!“ Koronavírusové šialenstvo na Slovensku síce už nemá také obludné rozmery ako pred niekoľkými mesiacmi, neželané stopy po očkovaní experimentálnymi vakcínami, na ktoré sú ľudia stále pozývaní, tu ale sú, ba ešte dlho budú.

Pred experimentálnymi vakcínami proti COVID-19 varovali mnohí lekári a odborníci, ich hlasy však boli umlčiavané a boli označovaní za antivaxerov. Varoval pred nimi aj lekár psychiater Radoslav Čičala, ktorý teraz v statuse ukazuje, ako lekári v zahraničí odhaľujú smrteľné prípady ľudí očkovaných vakcínami „zdravia“ a „slobody“.

Zatajovali viaceré úmrtia spôsobené vakcínou

Slová pediatrov a lekárov „Vakcína nemá vedľajšie účinky“ si podľa Čičalu treba nahrávať so súhlasom, poprípade dať nechať potvrdiť na papier a podpísať lekárom, a potom na lekára podať trestné oznámenie. „Nech sa už spamätajú. Buď sú nevzdelaní, hlúpi, alebo to robia za peniaze a v takom prípade to sú amorálne svine,“ konštatuje lekár psychiater, ktorý vzápätí dodáva: „Ak sa nechcete dať očkovať, lekár vás straší a vyhráža a vy máte strach, napíšte mi na mail: radoslav.cicala@gmail.com.“ Zatajené úmrtia podľa Čičalu predstavujú dve deti vo veku 7 a 9 rokov, ktoré zomreli na zástavu srdca následkom očkovania.

Aj doktor Čičala opísal problémy svojich pacientov po očkovaní proti COVID-19

Dokumenty boli získané na základe infozákona doktorkou Melissou McCann. Tieto dokumenty odhalili, že austrálsky vládny regulátor zatajoval viaceré vakcínou spôsobené úmrtia. Doktorka odhalila tieto zistenia na konferencii Covid Vaccine Conference, ktorá sa konala v Brisbane. Na konferencii sa zúčastnili osobnosti ako Dr. Pierre Kory, kardiológ a epidemiológ Dr. Peter Cullough. Doktorka Melissa McCann opísala na konferencii ako dlho jej trvalo získať tieto dokumenty a spojitosti od austrálského „ŠÚKLu“, okolo 6 mesiacov. Doktorka McCann začala tieto veci riešiť po tom, ako si všimla množstvo pacientov s následkami po očkovaní u nej v ambulancii,“ píše ďalej doktor Čičala.

Doktor Čičala: Slová pediatrov a lekárov, že „vakcína nemá vedľajšie účinky“ si treba nahrávať so súhlasom a nechať potvrdiť na papier lekárom
Zdroj: FB / Radoslav Čičala

Doslova desivé príbehy Slovákov po očkovaní proti COVID-19 opísal aj doktor Čičala

Informácie nedostali ani lekári a odborníci

McCann si podľa Čičalu tiež všimla množstvo závažných vedľajších účinkov po očkovaní v austrálskej databáze vedľajších účinkov – DAEN. Cez infozákon kládla opakovane otázky, lebo k mnohým sa úrad postavil odmietavo. Neskôr sa jej podarilo odhaliť viacero prípadov:

21-ročná žena

Dokument 1, Prípad 729139,

Moderný posilňovač. Fatálne AEFI, vrátane myokarditídy, zástavy srdca, poruchy funkcie obličiek, embólie do femorálnej artérie, infarktu miechy.

Výsledok hodnotenia: „Kauzálny“  

Pôvodne označené ako „neklasifikovateľné“. VSIG (FOI 4049 Doc 5) aktualizoval výsledok hodnotenia na „kauzálny“.

9-ročný chlapec

Dokument 2, Prípad 724023

Očkovanie Pfizer. Fatálne AEFI, zástava srdca.

Výsledok hodnotenia: „Príčinná súvislosť.“

24-ročná žena

Dokument 3, Prípad 718277

Očkovanie Pfizer. Fatálne AEFI, zástava srdca.

Výsledok hodnotenia: „Príčinná súvislosť.“

7-ročný chlapec

Dokument 5, Prípad 719838

Očkovanie Pfizer. Fatálne AEFI, zástava srdca.

Výsledok hodnotenia: „Kauzalita“ a „Príčinná súvislosť.“

21-ročný muž

Dokument 6, Prípad 644148

Očkovanie Pfizer. Osudné AEFI. Výsledok hodnotenia: „? Kauzalita“

Doktor Čičala: Slová pediatrov a lekárov, že „vakcína nemá vedľajšie účinky“ si treba nahrávať so súhlasom a nechať potvrdiť na papier lekárom
Zdroj: FB / Radoslav Čičala

Prípady v registri DAEN sú verejné, verejnosť však nevidí príčinu. Paradoxom je, že tento austrálsky ŠÚKL zverejnil mediálny výstup, kde tvrdil, že zomrelo 14 ľudí v súvislosti s očkovaním vo veku 21 až 81 rokov. Zamlčal tie úmrtia detí vo veku 7 a 9 rokov, čo neskôr cez infožiadosť odhalila doktorka McCann. Ako príčinu zatajenia úrad uviedol nespokojnosť verejnosti a možné riziko zníženia záujmu o očkovanie. Najhoršie na tom je, že tieto informácie nedostali ani lekári a odborníci, ktorí by prípady mohli skúmať a všímať si vo svojich ambulanciách,“ zakončil svoj status doktor Radoslav Čičala.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x