20.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Matovič to s volebnými 500 eurami opäť „zabil“. TOTO od Slovákov asi(?) nečakal

Toľko mafiánov, koľko ich počas svojho politického pôsobenia na Slovensku pospomínal šéf OĽNO Igor Matovič nemá ani Taliansko. Ak by písal Igor Matovič knihu o mafii na Slovensku, mien by mal dispozícii za priehrštie. Aj keď… Hlava hada je z jeho slov zrejme každému jasná.

Matovič to s volebnými 500 eurami opäť „zabil“. TOTO od Slovákov asi(?) nečakal
Zdroj: FB / Igor Matovič

Ak by sa našiel niekto, kto by Igorovi Matovičovi spočítal, koľkokrát počas svojich tlačoviek povie slovíčko „mafia“, určite by došiel k veľmi zaujímavému číslu. Mená najväčších mafiánov sú zrejmé, sú nimi Robert Fico a Peter Pellegrini, ktorým podľa šéfa OĽaNO úspešne pomáhajú ďalší, ako Norbert Bödör, Robert Kliňák a viacerí iní z najbližšieho okolia „Robka a Peťulka“. Tak ich totiž Matovič nazval vo svojom nezvyčajne krátkom statuse.

Matovič to s volebnými 500 eurami opäť „zabil“. TOTO od Slovákov asi(?) nečakal
Zdroj: FB / Igor Matovič

Igor Matovič prišiel v ostatnom čase aj s ďalším „revolučným“ návrhom

Šéf OĽaNO a exminister financií Igor Matovič šokoval Slovákov svojím „neodolateľným“ návrhom hraničiacim s jeho obľúbenými atómovkami. Navrhuje totiž každému človeku, ktorý príde na predčasné voľby, vyplatiť 500 eurovú „odmenu“.

Či by to tak bolo aj pri iných voľbách nevedno, pretože Slovensko také bohaté, aby rozdávalo takéto sumy počas každých volieb, rozhodne nie je. Mnohí Slováci si po tomto jeho nápade ťukalo na čelo, on si však stojí za svojím.

„DAŤ 500 eur ĽUĎOM… a dosiahnuť najvyššiu volebnú účasť … alebo -> NECHAŤ ICH ROZKRADNÚŤ ROBKOVI S PEŤULOM???“ napísal v statuse Igor Matovič. Jeho slová na väčšinu Slovákov opäť zapôsobili ako červené súkno na býka. Určite „zaujímavá“ je aj diskusia pod statusom, v ktorej sa Slováci rozhodne poriadne odviazali.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x