19.8 C
Nitra
piatok, 12 apríla, 2024

Očkovanie proti COVID-19? Lekár Radoslav Čičala opisuje problémy svojich pacientov

Očkovanie experimentálnymi vakcínami proti COVID-19 malo byť nielen sloboda, ktorá sa mala prejaviť pri cestovaní a voľnejšom pohybe zaočkovaných osôb, ale najmä zdravie. V tomto prípade to mala byť ochrana pred vážnymi následkami koronavírusu.

Varovný prst pred experimentálnymi vakcínami dvíhali mnohí zahraniční lekári a vedci, ktorých ale nikto nepočúval. Dvíhal ho aj lekár psychiater Radoslav Čičala, ktorého hlas zostal tiež nevypočutý. Ľudia totiž stáli v dlhých radoch, aby si dali pichnúť prvú, druhú, tretiu… dávku experimentálnej vakcíny s tým, že tá nadobro vyrieši problémy s COVID-19. Radoslav Čičala poukazuje na to, s čím sa stretáva on vo svojej lekárskej praxi u ľudí, ktorí si dali pichnúť tri dávky experimentálnej vakcíny.

Nárast infarktov si už všímajú aj poisťovne

Lekár Radoslav Čičala v statuse opisuje ďalšie skúsenosti s 3x očkovanými na COVID-19. „Pani vo veku 65 rokov, nikdy nebola chorá, zdravá, vitálna, aktívna. 3x sa dala očkovať a po tretej dávke mala, jej slovami, obrovskú únavu, ktorá pretrváva doteraz, cíti sa o 20 rokov staršia, je menej vitálnejšia ako jej mama, ktorá sa neočkovala. Mala urobené všetky možné vyšetrenia, nič jej nenašli. Samozrejme COVID-19 dostala pár dni po 3. dávke, vysoké teploty. Začala mať problémy s dýchaním, alergie, problémy s trávením,“ píše lekár a dodáva, že u pani aktuálne skúmajú, či nemá nejakú intoleranciu.

Očkovanie proti COVID-19? Lekár Radoslav Čičala opisuje problémy svojich pacientov
Zdroj: FB / Radoslav Čičala

„V odberoch má znížený počet bielych krviniek. Je zaujímavé, že tie komplikácie z praxe vidím len u očkovaných, a nechápem prečo to nikto seriózne nerieši a neskúma,“ dodáva na záver doktor Čičala.

V ďalšom statuse lekár upozorňuje na to, že už aj poisťovne si všímajú nárasty infarktov, o čom píše vo svojej správe aj poisťovňa Union. Tá uvádza, že „cievna mozgová príhoda sa teda zďaleka netýka iba seniorov a senioriek, na pozore sa musia mať aj mladšie ročníky. No a najnovšie aj tí ľudia, ktorí prekonali ochorenie covid-19. „V týchto „koronových rokoch“ nám stúpli počty ľudí, ktorých mŕtvica postihla v mladšom veku. Konkrétne hovoríme o štyridsiatnikoch, pričom štatistiky sú veľmi podobné u mužov, ako aj u žien,“ hovorí revízna lekárka Unionu Ingrid Dúbravová.“ Celú správu si môžete prečítať TU.

Očkovanie proti COVID-19? Lekár Radoslav Čičala opisuje problémy svojich pacientov
Zdroj: FB / Radoslav Čičala

Poznáte vo svojom okolí ľudí, ktorí trpia následkami očkovania? Napíšte nám na redakcia@nitranoviny.sk

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x