7.1 C
Nitra
sobota, 20 apríla, 2024

Chcete si nájsť zaujímavú či vysnívanú pracovnú pozíciu? Príďte na konci marca do Nitry!

Nájsť si dnes lukratívne a dobre platené miesto nie je vôbec jednoduché. Pravda, ak nebývate v Bratislave či v jej blízkom okolí. Nájsť si pracovnú pozíciu svojich snov môžu záujemcovia na konci marca na Agrokomplexe v Nitre.

Výstavisko Agrokomplex v Nitre bude hostiť 29. marca jedno z najväčších kariérnych podujatí – Kariéra EXPO. Ak teda túžite po poriadnej životnej zmene, končíte školu alebo si hľadáte svoju prvú či X-tu pracovnú príležitosť, príďte sa pozrieť na Kariéra EXPO Nitra a využite jedinečnú príležitosť stretnúť tých najlepších zamestnávateľov v regióne, ku ktorým sa možno inak nedostanete.

Chýbať nebudú lokálne ani popredné svetové spoločnosti

Tí ktorí sa chcú dostať na podujatie je úplne ZADARMO stačí sa zaregistrovať na https://karieraexpo.zoznam.sk/registracia/. Aj tento rok na návštevníkov čaká bohatý sprievodný program, pričom sa môžu tešiť na množstvo inšpiratívnych prednášok a modelové rozhovory, ktoré pomôžu odbúrať obavy z pohovoru, otestovať si jazykové či IT zručnosti, alebo si vytvoriť profesionálnu fotografiu na CV. Medzi vystavovateľmi nebudú chýbať lokálne ani popredné svetové spoločnosti, zamestnávatelia, ktorí sú špičkou v oblasti IT, ľudských zdrojov, automotive, technológií a ďalších odvetví. 

Mesto Nitra chce od polovice marca rozbehnúť viaceré investície

„Nitriansky kraj patrí dlhodobo medzi regióny s najnižšou nezamestnanosťou. Pôsobí tu veľa významných zamestnávateľov, najmä v oblasti priemyslu. Viaceré spoločnosti sa tu plánujú v blízkej dobe rozrastať a naberať nových zamestnancov. Pracovných príležitostí je stále veľa a uchádzačov na ich obsadenie je nedostatok. Práve veľtrh práce Kariéra EXPO ponúka možnosť pre zamestnávateľov, ktorí môžu formou osobného kontaktu s návštevníkmi presvedčiť kandidátov, že práve oni sú pre nich tou správnou voľbou,” prezradil Peter Libuša z CEO portálu Kariéra.sk.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x