28.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Bylinková terapia: Kúzelný svet okolo nás

Bylinkový rok v knihe BYLINKOVÁ TERAPIA sa začína netradične na jeseň. V období upokojenia sa a „návratu ku koreňom“, obrazne aj doslova.

Viac sa o knihe dozviete na torden.sk

Zistíte nielen to, ako využiť rôzne časti rastlín aj tie menej používané, ako sú kôra, púčiky alebo miazga. Ale aj to, aké je dôležité poznať a rešpektovať prírodné cykly.

Bylinková terapia: Kúzelný svet okolo nás

Dozviete sa, kedy a kde bylinky zbierať. Ako z nich vytvoriť liečivé elixíry.

Prečítajte si aj Unáhlené rozširovanie NATO a záujmy USA v Antarktíde

V knihe BYLINKOVÁ TERAPIA nájdete základné recepty na tinktúry, masti, sirupy a odvary, prehľad najbežnejších liečivých rastlín a ich účinkov. Nájdete príbehy o tom, ako ich starí Slovania využívali pri rôznych magických rituáloch v priebehu roka.

Pri každej z byliniek zistíte nielen to, ako môže byť prospešná ženám, mužom a deťom, ale dokonca aj domácim miláčikom a to, akú úlohu hrala v ľudových tradíciách a pri rôznych magických rituáloch našich predkov.

Autorka vlastní obchod s bylinkami, vedie úspešné víkendové aj celoročné kurzy bylinkárenia a prevádzkuje bylinkovú dielňu. Všetky recepty (veľakrát zabudnuté a veľmi originálne) má vyskúšané a overené.

Bylinková terapia: Kúzelný svet okolo nás

“Bylinky sú všade okolo nás, čakajú keď ich požiadame o pomoc a využijeme ich silu. Aj bylinky majú svoj príbeh, pre každého človeka určite vyrástla nejaká bylinka, strom či krik, ktorý Vám môže pomôcť, sú to naši zelení spojenci a môžu byť Vašou podporou pri vašich neduhoch alebo trápení. Odvážte sa nahliadnuť do kúzelného sveta knihy BYLINKOVÁ TERAPIA . Otvárame Vám dvere do bylinkovej dielne v Kokořínsku.”

Monika Golasovská

O tejto zaujímavej a netradičnej knihe sa dozviete viac na torden.sk

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články