28.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

TIP NA KNIHU: Súkromné problémy Lilly

„Nie každý kto blúdi je stratený…Občas je nutné vrátiť sa na začiatok, aby sa človek pohol ďalej.“

     Píše sa v prológu druhej časti zo série Súkromné problémy – Lilly – spisovateľky Hany Repovej. Tá má na svojom konte už viac ako 9 kníh a je známa svojim ľahkým a dobre čitateľným štýlom. Ak máte teda chuť na niečo realistické a pritom oddychové, neváhajte a siahnite po tvorbe tejto autorky. 

TIP NA KNIHU: Súkromné problémy Lilly

     V jednotlivých dieloch Súkromných problémov rozvíja príbehy súrodencov,  ktorí sa jedného dňa chtiac-nechtiac vrátili do domu svojho detstva. A aj keď je každý diel venovaný jednému z nich – Tina, Lilly, Denis, Sebastian, všetky príbehy sú vzájomne previazané.  „Rodina nemusí byť dokonalá, musí sa ale dokázať zjednotiť.“

Hana Repová: Vždy musíme nájsť silu opäť vstať, zo zeme nevidíme šance, ktoré nám život ponúka

     „Ak nedokážeme odpúšťať, nie sme pripravení milovať…“ Čo a komu potrebuje odpustiť Matteo, ktorý sa nečakane objaví v živote Lilly? Brat Denis v tom má jasno. Ale sú veci vždy také ako sa javia? Našťastie je tu ešte Sebastian. A ako je už pre túto autorku a jej knihy príznačné, zápletky v deji rozhodne nechýbajú.

Bylinková terapia: Kúzelný svet okolo nás

     „Lilly šokovane hľadela na Matteov chrbát. Hnevala sa sama na seba, že hoci si prikryla ústa, nedokázala zabrániť tomu, aby zo seba vydala akési kvílenie. Myslela si, že po Denisovom rozprávaní je už na pohľad na jeho chrbát pripravená, ale nebola. Nič ju nemohlo pripraviť na to, čo videla.“

     Problémy sú súčasťou života každého z nás. A Súkromné problémy sú vďaka Hanke Repovej nádhernou pripomienkou, že životy iných sa často nespravodlivo zdajú jednoduchšie.

Knihu kúpite od 9,00 Eur.

Lucia Balagová

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články