20.1 C
Nitra
piatok, 24 mája, 2024

Blaha sa už „teší“ na Naďovu žalobu: „Bude musieť dokázať, že si nemôžem myslieť, že je vlastizradca“

Minister Naď ešte ani nestihol dať dokopy svoju žalobu a už ho právnici rozšupovali na márne kúsky.

Neviem sa prestať smiať.

1. Dnes som sa v Pravde dočítal, že Naď so svojou žalobou prakticky nemôže uspieť – hodnotiace výroky žiaden súd neodsúdi, navyše, politik musí zniesť väčšiu mieru kritiky ako bežný občan.

Minister Naď podal žalobu na Blahu: Aký vlastizradca?!

2. Odborník na trestné právo Eduard Burda dal Naďa do laty ešte skôr než zasadol súd. Strašný náklad. Byť Kubinom, ani nevyliezam z kanála. A viete, čo je najvtipnejšie?

3. Nebudem to ja, kto bude musieť dokazovať, že Naď je vlastizradca. Bude to Naď ako žalujúci, kto bude musieť dokázať, že si to nemôžem myslieť.

4. A teda bude musieť ukázať všetky výročné správy mimovládok, v ktorých pôsobil na vedúcich postoch – či už Globsec, alebo Slovenská spoločnosť pre bezpečnostnú politiku.

5. A nezabudnime na projekty Stratpolu, s ktorou Naďova spoločnosť nadštandardne spolupracovala. Všetko skvosty americkej propagandy.

6. Božechráň, keď sa niekde objavia finančné príspevky z amerických nadácií či z americkej ambasády. Naď sa tak zapotí, že si bude hlavu leštiť ešte dva týždne.

7. Popýtame sa na jeho študijný program, ktorý podľa svojho životopisu absolvoval na americkom ministerstve zahraničných vecí. Je veľmi dôležité vedieť, aké kontakty nadviazal. Bude rošambo.

8. Rozoberieme Naďa na šrôbiky. Budeme sa pýtať na jeho bývalú lobistickú spoločnosť Cypher – bude nás zaujímať, či mali kontrakty aj s americkými zbrojárskymi firmami. Koľko na tom Naď zarobil?

9. A samozrejme, budeme sa na súde pýtať aj na to, či náhodou nedošlo ku konfliktu záujmov, keď Naď ako minister nakupoval za stovky miliónov fínske Patrie či iné zbrane od všakovakých zbrojoviek. Vyzlečieme jeho Cypher donaha.

10. Nezabudneme sa spýtať na jeho dizertačné skúšky, ktoré si veľmi podozrivo robil na Akadémii ozbrojených síl a v jeho skúšobnej komisii sedel aj ruský agent. Ups.

11. Naďovo PhD. vlastne v preklade znamená Putin-HD. Perfektné. Som fakt zvedavý, ako vysvetlí, že si titul robil na škole, ktorú mal ako vysoký štátny úradník kedysi pod palcom.

12. Bude vysvetľovať, že prečo si myslí, že slovo vlastizradca je urážka, ale on nemá problém nazývať ľudí opicami, psychopatmi a dezolátmi. To budú rozkošné chvíle.

13. A určite si budeme pýtať podrobné záznamy z rokovania v americkom Pentagone v októbri 2021. Tam Naď Austinovi sľúbil, že v rekordne rýchlom čase schválime nevýhodnú obrannú dohodu s USA.

14. Nie je to vlastizrada? Budeš to musieť dokázať, priateľu. Každý rozhovor, každý dokument, všetky stretnutia úradníkov.

15. Naď bude musieť ukázať všetky detaily, ako prebiehali rokovania s americkou stranou a vysvetliť, prečo sme nevyjednali výhodnejšiu dohodu – konečne sa dozvieme, ako to bolo.

Milí priatelia, ani si neviete predstaviť, ako veľmi sa na súd s Naďom teším. Kubina, prosím, švihaj s tou žalobou, čím skôr, tým lepšie. Konečne zistíme všetko o vyjednávaní DCA, aj o rokovaniach o S-300. Zistíme všetko o tom, prečo nás Naď chce zatiahnuť do vojny s Ruskom a ohroziť mier na Slovensku.

Len aby Naďa po tomto súde rovno neodviedli v putách. Toto bude súdny proces storočia.

Zdroj: fb

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články