21.5 C
Nitra
streda, 7 júna, 2023

Pellegrini sa pustil do Hegera: O pomoci občanom napísal status plný lží, dal to na „Matoviča“

NIE, PÁN HEGER, VLÁDA NEPOMÁHA OBČANOM SO ZDRAŽOVANÍM

Pán premiér sa prebudil a zistil, že ľudí kvári drastické zdražovanie všetkého, čo k svojmu životu potrebujú. A tak to dal „na Matoviča“ – vzal mobil a napísal status plný lží, ako vláda svojim občanom pomáha.

Pellegrini sa pustil do Hegera: O pomoci občanom napísal status plný lží, dal to na "Matoviča"

I pomáha im vraj takto:

očkovací bonus pre dôchodcov

Škoda, že pán premiér a jeho podarený minister financií, ktorý celý očkovací bonus vymysleli, neoznámili minulý rok dôchodcom, že nejde o motiváciu na očkovanie, ale JEDINÉ odškodnenie za zdražovanie, ktoré za celý rok 2022 dostanú. A samozrejme, nezaočkovaný dôchodca podľa pána Hegera nie je človek – nepotrebuje jesť, svietiť a kúriť.

výplata 13. dôchodku už v júni

Žiaden 13. dôchodok seniori nemajú, pán Heger, pretože to vaša vláda zrušila ako jeden zo svojich prvých krokov. Vrátila sa k prekonanej a o stovky eur nižšej sociálnej dávke, ktorú im teraz nechce ani zvýšiť, ani vyplatiť nič naviac – len im ju chce dať skôr. Lebo na Vianoce už zdražovanie podľa pána Hegera zrejme nebude a vtedy nebudú dôchodcovia potrebovať nič.

od januára budú dôchodky rásť v priemere o 45 eur mesačne

Haló, od januára 2023, pán Heger! Máme marec 2022! To si naozaj myslíte, že desať mesiacov budú seniori žiť z radosti na vašu budúcu „štedrosť“? A opäť im nejdete vyplatiť ani i cent viac, tých 45 eur je normálna valorizácia dôchodkov, na ktorú budú mať nárok tak či tak!

A to je všetko. Teda, samozrejme, nie v statuse predsedu vlády plnom lží – tam ešte nasleduje obvyklá pasáž, ako za všetko môže opozícia a predchádzajúce vlády. Ale všetko, čo sa týka „pomoci“, ktorú bezočivo „avizuje“ pán Heger, hoci sa žiadna pomoc nekoná.

Vyjadrenie je dokonalým obrazom tejto vlády – klamstvá ako pracovný nástroj, pomoc pre ľudí žiadna a kopec výhovoriek na predchodcov – po dvoch rokoch vládnutia!

Tí, ktorí sa tak nadchýnajú Eduardom Hegerom, aký úžasný je to pokrok po Igorovi Matovičovi, by mu dnes mali odporučiť to isté, čo kedysi jemu – dajte z ruky mobil a prestaňte písať statusy. Za prvé, tak sa krajina neriadi, za druhé, klamstvá vyzerajú úboho a za tretie, vidí to úplne každý.

Zdroj:fb

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články