15.1 C
Nitra
pondelok, 24 júna, 2024

Belousovová: Ukrajina Rusko neporazí ani s pomocou západu. USA aj celý Západ to vedia

Vojna na Ukrajine ničí životy ľuďom nielen v samotnej krajine, ktorú pred takmer 13 mesiacmi napadlo Rusko, ale prakticky v celej Európe. A to najmä preto, lebo lídri jej štátov i vedenia EÚ sa rozhodli uvaliť na Rusko nezmyselné sankcie, ktoré citeľne doľahli aj na samotných Európanov.

S ruskou inváziou a vojnou na Ukrajine nesúhlasí nikto príčetný, problém je však v tom, že takmer žiadny politik nehovorí o mierovom urovnaní konfliktu, ale iba o stále nových a nových dodávkach zbraní na Ukrajinu. Súdny človek sa spýta „Prečo?“, ten, ktorý vie, kto na tomto konflikte skvelo zarába mu odpovie: „Lebo Rusko!“ Svoje si o celej situácii myslí aj expolitička, bývalá národniarka a súčasná šéfka strany Národ a Spravodlivosť, ktorá to v statuse aj jasne vysvetlila. A jej slová „obrancov“ vojny na Ukrajine rozhodne nepotešia.

Belousovová: Ukrajina Rusko neporazí ani s pomocou západu. USA aj celý Západ to vedia
Zdroj: FB / Anna Belousovová

Západ doteraz neporazil ani malú Severnú Kóreu

„Podľa Kollára, predsedu Sme rodina, vojenská pomoc Ukrajine nie je vmiešavanie sa do vojnového konfliktu. Poslanci tejto strany podporia v parlamente hlasovanie o darovaní našich stíhačiek Ukrajine. Ukrajina sa podľa Kollára neubráni len humanitárnou pomocou, ktorú im pošleme,“ píše v úvode Belousovová, ktorú vraj vyjadrenie Kollára vôbec neprekvapilo. „Ten človek totiž robí politické piruety stále. Niekedy sa mi zdá, že on sa na tom, že si robí z ľudí bláznov dokonca baví. Baví sa na svojich voličoch, ktorí mu na tie piruety ešte stále naletia. Len pred pár dňami, keď mu pripomenuli vzťahy so stranou Marie Len Pen, sa dal počuť, že on je vlastne krajná pravica. Jej strana však vojnu na Ukrajine nepodporuje!“ konštatuje expolitička a exšéfka národniarov.

Mrzni, porazíš Putina a zachrániš svetový mier! Smiala sa Belousovová na začiatku zimy

„Dnes, keď potreboval obhájiť svoju podporu vyzbrojovaniu Ukrajiny, zopakoval stále opakovanú lož, že je to pomoc, aby sa Ukrajina ubránila Rusku, t.j. aby v tomto konflikte zvíťazila. A aby úplne pomútil hlavy svojim voličom, nezabudol dodať, že peniaze za stíhačky budú použité na sociálne účely. Akože znížia biedu trpiaceho národa. Ten človek má prirodzený talent pre demagógiu,“ sarkasticky pridáva Belousovová, podľa ktorej mu podobné priehľadné demagogické žvásty zožerú len chudobní duchom.

Belousovová: Ukrajina Rusko neporazí ani s pomocou západu. USA aj celý Západ to vedia
Zdroj: FB / Anna Belousovová

Tak:

1. bieda sa šíri Slovenskom nielen kvôli neschopnosti vlády, ktorej je tento mozgový gigant súčasťou, ale aj preto, lebo USA a svetový kapitál sa rozhodli obetovať Európu a Ukrajinu kvôli svojim ziskom a blahobytu.

2. vážne si tu niekto myslí, že Ukrajina sa Rusku ubráni = zvíťazí?! Vážne tomu ešte niekto verí?! Aj keby sme Ukrajine dali všetky naše zbrane, k čomu máme asi veľmi blízko, nič sa reálne nezmení. Nalejme si čistého vína. Ukrajina Rusko neporazí ani s pomocou západu. USA aj celý Zápas to vedia. Tie frázy o víťazstve sú dobré akurát tak pre médiá a verejnosť. Západ doteraz neporazil ani malú Severnú Kóreu.

Podporuje Ukrajina mierové riešenie alebo vojnové? pýta sa Radačovský

Je čas hovoriť ľuďom pravdu a nie im klamať

„Prečo asi? No hlavne preto, lebo S. Kórea má atómové zbrane. A teraz máme uveriť, že Ukrajina s pomocou USA a Západu vojensky porazia Rusko?! Neporazia. A oni to veľmi dobre vedia. Táto vojna má mnoho cieľov. Vojenská porážka Ruska medzi nimi nie je. Rusko chcú ekonomicky vysiliť. O tom sú sankcie. Ničiť ekonomiku Ruska, vyvolať sociálne nepokoje, zorganizovať ruský majdan, rozložiť Rusko a tak ho ovládnuť. To sú podľa mňa tie hlavné ciele,“ prízvukuje šéfka strany Národ a Spravodlivosť.

Kvôli tomu bol Majdan na Ukrajine, kvôli tomu umierajú Ukrajinci, a do stále väčšej a väčšej biedy padá Európa. Asi je čas hovoriť ľuďom pravdu a nie napchávať im hlavy prostoduchými frázami a klamstvami. Však pán Kollár a ostatní? Keď už ženiete ľudí do vojny a biedy, tak nech aspoň vedia, za čo trpia…,“ uzatvára svoj kritický statuse Anna Belousová.

Belousovová: Ukrajina Rusko neporazí ani s pomocou západu. USA aj celý Západ to vedia
Zdroj: FB / Anna Belousovová

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x