16.1 C
Nitra
pondelok, 24 júna, 2024

BECÍK: V Biblii sa voda menila na víno. Na Slovensku sa kontaminovaná pšenica mení na zdravú múku! (VIDEO)

Škandál s kontaminovaným obilím z Ukrajiny, a následne zrejme aj s múkou, akoby nie a nie sa upokojiť. Niektorí dočasne poverení ministri, na čele s dočasne povereným premiérom síce upokojujú Slovákov, že všetko je v poriadku a nič im nehrozí, týmto ich slovám ale verí iba veľmi málo ľudí.  

BECÍK: V Biblii sa voda menila na víno. Na Slovensku sa kontaminovaná pšenica mení na zdravú múku! (VIDEO)
Slová nitrianskeho župana Branislava Becíka ku kontaminovanej ukrajinskej pšenici asi nepotrebujú žiaden komentár. Zdroj: FB / Branislav Becík

Ukrajinská pšenica dovezená do mlynu v Kolárove spustila na Slovensku hotové šialenstvo. A to nielen preto, že u nás nemá čo robiť, na čo sa sťažovali najmä poľnohospodári, ale najmä preto, že v nej kontrolóri objavili nebezpečné pesticídy. Odvtedy sa začal kolotoč vysvetľovaní, ubezpečovaní a rozličných krokov, ktoré mali Slovákov upokojiť, že sa už podobné opakovať nebude. Nitriansky župan Branislav Becík teraz zverejnil vo svojom profile krátky status a video z rozhovoru s redaktorkou Mimi Šramovou, z ktorého jasne vidieť, čo všetko je na Slovensku možné.

Riaditeľ Mlynu Kolárovo: UKRAJINSKÉ obilie JE vo VIACERÝCH mlynoch, prečo sa kontaminácia objavila iba u nás?

Becík sa hnevá: Celý problém sa snažia ututlať, ale ja to tak nenechám! Kto za toto bude niesť zodpovednosť?

„V BIBLII SA VODA MENILA NA VÍNO. NA SLOVENSKU SA KONTAMINOVANÁ PŠENICA MENÍ NA ZDRAVÚ MÚKU…tiež zázrak!? Nikoho asi neprekvapí, že po dvoch pozitívnych vzorkách, príde tretia – negatívna…“ napísal v kratučkom statuse Branislav Becík a ním povedal všetko podstatné, čo sa okolo kontaminovanej ukrajinskej pšenice na Slovensku udialo. V rozhovore toto však prezradil a povedal podstatne viac. Pozrieť si ho a vypočuť si ho je nielen zaujímavé, ale aj poučné, pretože bežný človek sa dozvie veľa zaujímavého. A v diskusii pod statusom sa Slováci k danej téme pomerne „čulo“ vyjadrili. Rozhodne sa diskusiu oplatí prečítať.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x