17.1 C
Nitra
streda, 22 mája, 2024

Becík jasne: Problémy regiónu sa riešia medzi ľuďmi a nie od stola v kancelárii

Branislav Becík nie je politik, ktorý rieši veci od stola a najmä nie iba planými sľubmi. To, čo sľúbi, sa pokúša aj splniť, pretože vie, že Slováci v týchto ťažkých časoch pomoc potrebujú. A to prakticky vo všetkých smeroch. Aj teraz vyrazil do terénu aby sa bližšie zoznámil s tým, čo ľudia potrebujú. Ako píše v statuse na sociálnej sieti, tentokrát sa vybral do okolia Šiah.

Becík jasne: Problémy regiónu sa riešia medzi ľuďmi a nie od stola v kancelárii
Branislav Becík sa ani ako župan nehanbí vziať do rúk lopatu a zasadiť nový strom. Ukázal to aj teraz, na svojom výjazde, kde navštívil slovenské aj maďarské Gymnázium v Šahách. Zdroj: FB / Branislav Becík

Županovým zámerom je riešiť problémy ľudí

„Problémy regiónu sa riešia medzi ľuďmi a nie od stola v kancelárii,“ konštatuje hneď v úvod Becík a dodáva, že každý región, každé mesto alebo každá obec v Nitrianskom kraji rieši spoločné, ale aj individuálne problémy. „Mojím zámerom je riešiť tieto problémy – to však dosiahnem len tak, že budem chodiť medzi vás a počúvať, čo vás trápi. A povedzme si pravdu, najlepšie mi je medzi vami,“ priznáva nitriansky župan.

„Tento týždeň ma privítali v Slovenskom aj Maďarskom gymnáziu v Šahách, neobišiel som ani Strednú odbornú školu techniky a služieb alebo Pivnicu u Pištu / István Pince. Rovnako zaujímavé bolo aj stretnutie v Hörnlein Slovensko, kde sa nemecká rodinná firma zaoberá výrobou komponentov pre automobilový a potravinársky priemysel a deň som zavŕšil v obci Hrkovce stretnutím so starostom Róbertom Magyarom,“ opísal Branislav Becík na záver to, čo stihol navštíviť počas svojho výjazdu v levickom okrese.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x