28.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Američania o vážnych nežiadúcich účinkoch vakcín vedeli už dávno. Radšej o tom ale mlčali

Mnohí ľudia okúsili trpkosť očkovania proti koronavírusu, ktoré malo byť podľa viacerých „odborníkov“, aj tých našich slovenských, „slobodou“ a „zdravím“. Žiaľ, nie je ani jedno ani druhé, ba mnohým vakcíny priniesli smrť.

YouTube video

Ľudia po celom svete sa s veľkou nádejou pozerali na vakcíny, ktoré mali vyriešiť problémy so smrteľnou pandémiou. Mali, lenže nevyriešili, ba ukazuje sa, že o mnohých ich veľmi vážnych vedľajších účinkoch sa vedelo už skôr. Na stránke Občianskeho združenia Dôstojnosť Slovenska uvádzajú „Zoznam hrôzy“, kde sú zverejnené všetky vedľajšie účinky akože vakcín „zdravia“.

Vedľajšie účinky boli zo stránky jednoducho rýchlo ignorované a stiahnuté. 

Na kanáli YouTube je zverejnené video, kde sú odprezentované nežiadúce účinky vakcín proti COVID-19. Navyše, OZ Dôstojnosť Slovenska získalo dňa 18. septembra oficiálny dokument z USA a to priamo z Americkej Agentúry FDA (Food and Drug Administration (FDA) a databázy VAERS a CDC. Týkať sa má nežiadúcich účinkov očkovaním na Covid-19. 

„V prezentácii amerického úradu FDA, ktorá bola neverejne prezentovaná 22. októbra 2020 – a teda práve pred medzinárodnou očkovacou kampaňou – sa vôbec nehovorilo o nasledujúcich vedľajších účinkoch. Pretože príslušný „snímok“, tj. Stránka, na ktorej boli uvedené tieto vedľajšie účinky, boli jednoducho rýchlo ignorované a stiahnuté. Tí, ktorí sú za to zodpovední, sa s tým musia vyrovnať so svojim vlastným svedomím,“ píše sa n stránke OZ Dôstojnosť Slovenska.

https://www.nitranoviny.sk/desive-rozpravania-lekarov-toto-nam-o-vakcinach-na-covid-19-radsej-nikto-nepovie-sokujuce-video/

Toto sú teda vedľajšie účinky vakcín „zdravia“:

Guillain-Barrého syndróm / Guillainov-Barrého syndróm: Táto progresívna paralýza, ktorá môže viesť aj k smrti, sa v poslednej dobe stala oficiálnym vedľajším účinkom spoločnosti Johnson & Johnson (FDA varuje: očkovacia látka Johnson&Johnson zodpovedá za nervové choroby) (odkaz) 

Akútna diseminovaná encefalomyelitída: zápal mozgu a miechy. Nervový obal je pri tom poškodený. (odkaz) Tiež je známy ako vedľajší účinok očkovania proti besnote.

Priečna myelitída: Autoimunitné ochorenie, ktoré spôsobuje zápal miechy

Encefalitída: zápal mozgu (odkaz)

Myelitídazápal miechy alebo kostnej drene (odkaz)

Encefalomyelitída: zápal mozgu a miechy. (odkaz)

Meningoencefalitída : zápal mozgových blán a mozgu (link)

Meningitída : Meningitída (odkaz)

Encefalopatia: poškodenie alebo ochorenie mozgu. (odkaz)

Kŕče / záchvaty: nekontrolované kŕče a zášklby (odkaz)

https://www.nitranoviny.sk/zastavte-okamzite-ockovanie-ludi-mrna-vakcinami-proti-sars-cov-19-vyzyva-doktor-lakota/

Cievna mozgová príhoda: Infarkt, mŕtvica – život ohrozujúci stav a ak prežijete, vysoká pravdepodobnosť trvalej invalidity. Takéto prípady boli vyšetrené od začiatku, najmä v severných krajinách, a v mnohých krajinách vrátane Nemecka a Rakúska došlo k úmrtiam. Ohrozené sú najmä mladšie ženy. (odkaz)

Narkolepsia a kataplaxy: spavá choroba, záchvaty spánku, spontánna svalová slabosť (link, link)

Anafylaxia: Anafylaktický šok – nadmerná reakcia imunitného systému, ktorá môže viesť k smrti (odkaz)

Akútny infarkt myokardu: Spontánny srdcový infarkt, akútne ohrozujúci život (odkaz)

Myokarditída: zápal srdcového svalu, vedľajší účinok očkovania proti Covid-19, ktorý je teraz opísaný ako bežný vedľajší účinok, najmä u mladých mužov (odkaz)

Perikarditída : Herzbeutelentzündung (odkaz)

Autoimunitné ochorenia: Ľudský imunitný systém sa obracia proti sebe, čo môže viesť k trvalým nepríjemným následkom, v extrémnych prípadoch až k smrti. Zvlášť Sucharit Bhakdi varoval pred touto a ďalšími možnosťami už na začiatku.

Smrť : Smrť. Len v USA je teraz zaznamenaných 11-tisív úmrtí blízkych očkovaniu; kritici predpokladajú veľmi vysoké – až stokrát – neohlásené číslo.

Tehotenstvo a výsledky pôrodu: Očkovanie môže nielen ovplyvniť tehotenstvo, ale môže tiež viesť k jeho prerušeniu. Mnoho správ naznačuje, že sa to skutočne deje. (Štúdia šoku CDC: 81,8% potratov u tehotných žien s včasným očkovaním?)

https://www.nitranoviny.sk/odbornici-ockovanie-proti-covid-19-nema-vplyv-na-plodnost-zien-ani-muzov/

Iné akútne demyelinizačné choroby : Choroby poškodzujúce nervové obaly (odkaz)

Neanafylaktické alergické reakcie: Ďalšie neanafylaktické alergické reakcie (odkaz)

Trombocytopénia : chudoba krvných doštičiek (odkaz)

Diseminovaná intravaskulárna koagulácia: trombóza – oklúzia ciev – vo všetkých oblastiach tela. (odkaz) Teraz sa predpokladá, že u veľkého počtu očkovaných – možno viac ako polovice – sa v tele vyvinú trombózy (prof. Bhakdi: Život ohrozujúce zranenie – zhoršená koagulácia krvi u všetkých očkovaných osôb).

Venózny tromboembolizmus: trombóza v žilách. Trombózy v mozgu môžu byť smrteľné, ale trombózy sú tiež veľmi problematické v mnohých ďalších častiach tela. (odkaz)

Artritida a artralgia / bolesť kĺbov : Artritída a bolesť kĺbov (link).

Kawasakiho choroba: Febrilné systémové ochorenie, pri ktorom sú zapálené malé a stredne veľké tepny. Navyše sa môžu zapáliť mnohé orgány. Tento vedľajší účinok často postihuje deti (štúdie ukazujú: deti takmer nikdy nenesú koronavírus – prečo očkovať?)

Multisystémový zápalový syndróm u detí: zápal mnohých orgánov vrátane srdca, pľúc, obličiek, mozgu, pokožky, očí, tráviacich orgánov a ďalších. (link) Je to nová choroba, o ktorej sa tvrdí, že súvisí s chorobou Covid-19. K tomuto klinickému obrazu očividne – podľa FDA – vedie aj očkovanie.

https://www.nitranoviny.sk/prof-jiri-beran-vzdy-som-bol-proti-ockovanie-tehotnych-a-deti-pretoze-deti-maju-prirodzenu-imunitu/

Ochorenie zosilnené očkovaním: Protilátky, ktoré zintenzívňujú infekciu, zhoršujú ochorenie a spôsobujú závažný alebo smrteľný priebeh (odkaz). Kritici očkovacích kampaní proti Covid ukázali, že účinok ADE (zosilnenie závislé od protilátok) je jedným z najnebezpečnejších vedľajších účinkov očkovania proti Covid-19. Pri mnohých pokusoch na zvieratách s porovnateľnými alebo identickými vakcínami by na tento účinok uhynulo mnoho zvierat – pri niektorých pokusoch všetky. Ak je očkovaný človek konfrontovaný s vírusom, proti ktorému bol skutočne očkovaný, príde na rad ADE – alebo cykkotínová búrka. Report24 už varoval v marci: Príčina očkovania proti smrti? Potenciálne riziká nových vakcín proti korone.

„Prezentácia FDA je dodnes k dispozícii na YouTube. Stránka s vedľajšími účinkami sa na krátky okamih zobrazí v minúte 2:33:40.,“ informuje OZ Dôstojnosť Slovenska.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články