16.1 C
Nitra
nedeľa, 23 júna, 2024

Zradcovia z parlamentu pod paľbou ďalšej kritiky. Tentokrát si ich „vychutnala“ Zuzana Belicová, sestra a kritička Igora Matoviča a spol.

Kritika sa na našich poslancov v parlamente, ktorí podpisom „obrannej“ dohody s USA zapredali Slovákov doslova za judášsky groš, valí z každej strany. Nie je preto nič zvláštne, že sa do nich pustila aj sestra šéfa OĽaNO Igora Matoviča.

Za toto stáli milióny ľudí v roku 1989 v mraze na námestiach? Aby ste nám sem dovliekli zase cudziu armádu? Soptí Matovičova sestra Zuzana Belicová

Matovičova sestra Zuzana Belicová je jeho „poctivou“ a pravidelnou kritičkou, ktorá neobchádza ani členov jeho hnutia, prípadne celej vládnej koalície. Je teda celkom prirodzené, že sa v statuse podujala skritizovať všetkých „uplakaných“ poslancov, ktorí najskôr „obrannú“ dohodu s Američanmi chválili, ba sa po tom objímali ako kedysi komunistickí papaláši, no keď sa na nich zniesol poriadny a oprávnený hnev Slovákov, tak sa odrazu boja ako malí zajkovia a vyzývajú na pomoc všetkých naokolo.

Dokážete čelom pozrieť do očí ľuďom, ktorí vás platia?

„Poslancom a poslankyniam vadí, keď ich ľudia konfrontujú s tým, ako hlasujú v parlamente. Vadí im, keď im dávajú najavo, že sa im nepáči, keď ich hlasovania nie sú v prospech Slovenskej republiky, ale v prospech cudzej moci, či armády cudzej krajiny. Hnevajú sa, keď si ľudia medzi sebou posúvajú menné zoznamy poslancov, ktorí takto hlasujú, či výsledky takýchto vlastizradných hlasovaní. Hnevajú sa preto na nich, dokonca ich chcú trestne stíhať. A pritom akosi zabudli, že výsledky hlasovaní sú verejne dostupné informácie už dlhé roky na webe Národnej rady,“ začína svoj kritický status Matovičova sestra. „Poslanci a poslankyne. Ak sa vám teda nepáči, že ľudia, ktorí vás zo svojich daní kráľovsky platia, chcú vedieť, ako ktorí hlasujete a ako ktorí zrádzate poslanecký sľub, tak sa do toho parlamentu za každú cenu nehrňte!“ odkazuje naším zákonodarcom Zuzana Belicová.

Zradcovia z parlamentu pod paľbou ďalšej kritiky. Tentokrát si ich „vychutnala“ Zuzana Belicová, sestra a kritička Igora Matoviča a spol.

„Ja viem, že takmer 6 tisícový plat by väčšina z vás mimo parlamentu málokde zarobila, ale keď si chcete v týchto ťažkých časoch žiť ako králi, tak buďte aspoň toho schopní, že sa dokážete čelom pozrieť do očí ľuďom, ktorí vás platia. Lebo schovávať sa pred nimi za policajnú ochranku, vyhrážať sa im trestnými oznámeniami či každú chvíľu ich urážať, dehonestovať, dokáže zadarmo naozaj hocijaký debil,“ poriadne tne do živého sestra šéfa OĽaNO. „Tí ľudia vám chcú dať len najavo, že vlastizradnými hlasovaniami zrádzate nielen ich, ale aj poslanecký sľub, keď ste vyobliekaní teatrálne pred kamerami prisahali na Ústavu Slovenskej republiky. Začínal slovami: „Sľubujem na svoju česť a svedomie vernosť Slovenskej republike“ … a nie Amerike. Vážené a vážení!“ končí svoj kritický status Zuzana Belicová. Takže, pán Matovič, a jeho roduverní, nie je už načase byť skutočným Slovákom a robiť politiku pre ľudí?

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články