25.1 C
Nitra
nedeľa, 26 mája, 2024

„Zabávač“ Andrej Danko? VIDEO, ktoré vám určite vyčarí úsmev na tvári

Mnohí slovenskí politici svojím občanom nielenže poriadne dvíhajú tlak, ale ich nie raz poriadne rozčertia či doslova privedú k slzám. Sú však aj takí, ktorí ich privedú k slzám pre niečo úplne iné – pre zábavu. Áno, na vyjadreniach viacerých z nich sa dá skutočne dobre zabaviť a zasmiať.

Svojho času bol „ľudovým“ zabávačom svojimi breptami prezident Ivan Gašparovič, potom sa celkom úspešne pokúšal ľudí baviť minister spravodlivosti a predseda Najvyššieho súdu Štefan Harabin, po ňom sa „zviditeľnil“ šéf OĽaNO Igor Matovič a v poslednom období to bol dočasne poverený premiér Eduard Heger. Ešte pred ním sa ale parádnym zabávačom stal predseda Národnej rady a šéf SNS Andrej Danko. Niekoľko jeho skutočných „perál“ zverejnil v zostrihu videa Radovan Bróz. A veru o zábavu ozaj núdza nebude.

Viete čo je PRIENIK? Nie? Tak náš premiér vám to prezradí. O zábavu sa rozhodne báť nemusíte

Humorné video so zostrihom niektorých „skvostných“ vyjadrení šéfa národniarov je parádne zostrihané v rámci zábavnej šou Česko-Slovensko má talent. Kto si video pozrie celé až do konca, ten sa nielenže skvelo pobaví, ale zistí aj, že ten náš „kapitán“ Andrej Danko má na zábavu skutočne veľký „talent“.

Edkove úsmevné dobrodružstvá! Marek Kurta opäť zacielil na „perly“ Eduarda Hegera

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x