19.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Róbert FICO: Som zásadne za dobrovoľnosť očkovania a neverím v očkovanie

Šéf opozičnej strany Smer-SD Robert Fico sa pustil do ostrej kritiky spravodajského portálu aktuality.sk. O jeho šéfredaktori Petrovi Bárdym nedávno Fico uviedol, že „má mozog zatemnený nenávisťou a hlúposťou”. Urobil tak po zverejnení komentára, v ktorom Bárdy nazval trojnásobného expremiéra zbabelcom. Tentoraz sa Fico ohradil voči správe, podľa ktorého Česi vnímajú Fica ako hlavného odporcu očkovania na Slovensku. A Ficovi nebolo viac treba. Reagoval tvrdo na adresu aktualít a navyše, otvorene a nahlas opäť vysvetlil, čo si o očkovaní proti covidu myslí.

Milé Aktuality, to by inak vyzeralo, keby som bol hlavný odporca očkovania!

Využijem ale lži Aktualít a zopakujem toto:

1. Som zásadne za dobrovoľnosť očkovania. Nikoho nemožno k očkovaniu nútiť, je to v rozpore s našim aj medzinárodným právom.

2. Neverím v očkovanie. Veľa študujem a čítam. A neverím viac a viac. Nechcem sa dať zaočkovať.

3. Za očkovaním vidím obrovský biznis farmafiriem a príjmy pre médiá, ktoré robia klamlivú očkovaciu kampaň.

4. Chcem objektívne údaje o rizikách a výhodách očkovania. Neúčinnosť očkovania sa úmyselne zatajuje, u nás totálne. Naše médiá nezverejnia o neúčinnosti ani to, čo je v zahraničí hotová nespochybniteľná vec.

5. Farmafirmy bezbožne bez kritiky médií zvýšili ceny. Pfizer išiel hore z 15,50 na 19,50 E za vakcínu a nikto nešomral. A kto by mal? Firmy zarobia miliardy a časť z tých peňazí skončí aj v médiách a na úplatkoch.

6. Potrebujem na to vysokú školu, aby som pochopil, prečo sa už presadzuje tretia dávka vakcíny a uvažuje o permanentnom očkovaní?

Róbert FICO: Som zásadne za dobrovoľnosť očkovania a neverím v očkovanie

Zdroj: fb RF

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články