16.1 C
Nitra
pondelok, 24 júna, 2024

Za fatálne zlyhanie pri Covide si zaslúži niekto (Igor M.) zodpovedať sa pred súdom! Tvrdí Šutaj Eštok

Šialenstvo menom COVID-19 je našťastie už minulosťou, ešte stále je však témou rozličných diskusií nielen bežných ľudí na ulici, ale aj politikov. A to napriek tomu, že koronavírus už dávno prehlušila vojna na Ukrajine.

COVID-19 sa dnes stal v podstate „bežnou“ chrípkou, hoci naň ešte z času na čas ešte nejaký človek zomrie. Premorenie obyvateľstva je zrejme už také veľké, že pandémia už nepredstavuje takú hrozbu ako na začiatku. Napriek tomu mnohí tvrdia, že to, čo sa dialo okolo COVID-19, vrátane testovania či očkovania experimentálnymi vakcínami, bolo prehnané. Podpredseda strany Hlas-SD Matúš Šutaj Eštok v statuse vystavil vysvedčenie Matovičovej a Hegerovej vláde za ich covidové zlyhanie a najmä – nadmernú úmrtnosť.

Slovensko je „iba“ druhé najhoršie!

„Pamätáte si na ohňovú šou Igora Matoviča, keď pred poslednými voľbami pálil pred Úradom vlády 5000 sviečok za takzvané odvrátiteľné úmrtia? Teda také, ktorým sa dalo zabrániť? Tak nech sa páči, môže si to v septembri zopakovať, akurát že tých sviečok bude potrebovať štyrikrát toľko!“ konštatuje hneď v úvode Šutaj Eštok, podľa ktorého Matovič mal tento týždeň ešte tú drzosť tvrdiť, že počas pandémie „zomrel porovnateľný počet“ na Slovensku ako v ostatných krajinách.

Lekár Radoslav Čičala opisuje problémy pacientov po očkovaní experimentálnou vakcínou

„Jeho nástupca Heger sa zasa nie raz blysol vetou, že „pandémiu sme zvládli“. Nezabudol ešte vystrašiť národ, že rovnako „zvládnu“ aj energetickú krízu. Áno, vidíme. Tak nech sa páči, tu je desivý graf nadmerných úmrtí v Európe počas pandémie. K Matovičovi a Hegerovi je milosrdný len tým, že Slovensko nebolo najhoršie, ale „len“ druhé najhoršie za Bulharskom. Tisícky zbytočne zmarených ľudských životov a desiatky tisíc pozostalých by si určite zaslúžili, aby sa raz za toto fatálne zlyhanie niekto zodpovedal priamo pred súdom,“ končí svoj status podpredseda Hlasu-SD Matúš Šutaj Eštok, ktorý tým „niekým“ nemyslí nikoho iného ako najznámejšieho trnavského klamára Igora M.!

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x