21.1 C
Nitra
štvrtok, 20 júna, 2024

VÝZVA Slovenský POCHOD za MIER: Bude sa konať v mestách po celom Slovensku (video)

Rozhoduje o nás pár ľudí, ktorým nejde o ľudí ani o našu vlasť. Ich rozhodnutia nie sú našimi rozhodnutiami. Ich názory nie sú našimi názormi. Ich túžba po vojne nie je našou! MY CHCEME MIER!

VÝZVA Slovenský POCHOD za MIER: Bude sa konať v mestách po celom Slovensku (video)
Dátumy pochodov v jednotlivých mestách Slovenska

Pochod za mier sa bude konať aj v krajskom meste Nitra, 22. februára. V rámci kraja sa pochod uskutoční aj v Topoľčanoch (20. 2.), Nových Zámkoch (21.2.), Komárne a v Štúrove (23.2.).

Mohlo by vás zaujímať: „Keď vás oblejem ho*nom, darmo sa umyjete. Smrdieť budete vždy,“ vraví Martin Nemky, ktorý „neprehodil kabát“, keď strane Smer-SD padli preferencie

6.2. Michalovce, Považská Bystrica, 7.2. Košice, 8.2. Prešov, Spišská Nová Ves, 9.2 Poprad, Rožňava, 1O.2. Lučenec, Zvolen, 11.2. Banská Bystrica, 13.2 Martin, Čadca, 14.2 Žilina, Malacky, 15.2 Trenčín, Dolný Kubín, 16.2. Piešťany, Senica, Liptovský Mikuláš, 17.2 Prievidza, Dunajská streda, Galanta, 20.2. Topoľčany, Trnava, Bánovce nad Bebravou, 21.2.Nove Zámky, Rimavská sobota, 22.2. Nitra, Ružomberok, Nové Mesto nad Váhom, 23.2. Komárno, Štúrovo, 3.3.Bratislava.

Viac informácií si prečítajte TU.

Zdroj: archa.sk

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x