17.1 C
Nitra
pondelok, 15 apríla, 2024

Vráble: Verejnosť môže cez internet nahlásiť výtlky na cestách a chodníkoch

Mesto Vráble aj tento rok žiada obyvateľov, aby pomohli s údržbou komunikácií po zimnom období. Radnica na mestskej webovej stránke vyzvala verejnosť, aby sa zapojila do monitorovania stavu ciest a chodníkov.

Výtlky, ktoré sa počas zimy vytvorili, je možné nahlasovať prostredníctvom elektronického formulára na mestskej webovej stránke. „Výtlky máme zmapované, chceme sa však ubezpečiť, že vieme o všetkých, ktoré je potrebné opraviť. Formulár bude uzatvorený 31. marca a bude slúžiť ako podklad pre prácu zodpovedných úradníkov,“ uviedol mestský úrad.

Ako pripomenula radnica, pri nahlasovaní výtlkov je potrebné uviesť aj bližšiu špecifikáciu, podľa ktorej sa dá poškodenie na ceste lokalizovať. „Treba uviesť ulicu a charakteristiku okolia, prípadne ďalšie údaje,“ konštatuje sa vo výzve. Mesto v nej zároveň upozornilo, aby sa občania obmedzili iba na upozorňovanie na nedostatkov na komunikáciách. „Prípadné komentáre mimo témy nebudú sprístupnené verejnosti,“ doplnil mestský úrad.

(tasr)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x