16.1 C
Nitra
nedeľa, 26 mája, 2024

Vojenský hudobný festival LetoFest 2021 v Banskej Štiavnici

Minister obrany SR Jaroslav Naď sa v nedeľu 15. augusta o 14.00 h v amfiteátri v Banskej Štiavnici zúčastní na ďalšom zo série hudobných podujatí Vojenský LetoFest 2021.
Súčasťou Vojenského LetoFestu budú: – hudobné vystúpenia Vojenskej hudby Banská Štiavnica a kapiel Heľenine oči, Bijouterrier, Zoči voči a Zverina, – ukážky vojenskej techniky, výstroja a výzbroje OS SR, – prelety stíhacích lietadiel MiG-29 a lietadiel L-39 Albatros, – vystúpenia Čestnej stráže OS SR, – diskusie s profesionálnymi vojakmi, – benefičná dražba športového vybavenia a autogramiáda športovcov Mateja Tótha a bratov Adama a Andreasa Žampovcov, – stánok „Podpor dobrú vec“ – predaj tričiek, z ktorých výťažok bude venovaný občianskemu združeniu „Margarétka“, ktoré pomáha telesne a zdravotne znevýhodneným a ich rodinám.
      Pre zástupcov médií budú na podujatí podľa záujmu sprostredkované rozhovory s interpretmi, organizátormi vrátane profesionálnych vojakov a vedením ministerstva obrany. V rámci kapacitných obmedzení je pre účasť médií na podujatí potrebná akreditácia na emailovej adrese tlacove@mod.gov.sk do piatka 13. augusta 2021 do 10.00 h.
Pre akreditáciu je potrebné uviesť: – meno a priezvisko každého člena štábu/redakcie – redakcia – kontaktný telefón a email
      Ministerstvo obrany SR upozorňuje, že pri vstupe a počas účasti na podujatí bude potrebné mať prekryté dýchacie cesty.
      TASR o tom dnes informovala hovrkyňa MO SR Martina Kovaľ Kakaščíková.

Zdroj: TASR

Foto: Archív

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články