15.4 C
Nitra
streda, 10 apríla, 2024

VIDEO, ktoré mnohých zrejme šokuje. Čo nás čaká pri súčasnom liberálnom voľnomyšlienkárstve?

Liberáli sa všemožne usilujú presvedčiť spoločnosť, že by sme mali chápať všetkých ľudí bez rozdielu farby, náboženstva a de facto aj ich presvedčenia a názoru. To je síce pravda, ale všetko má svoje pre a proti a všetko by malo byť odtiaľ potiaľ. Malo, lenže nie je.

Súdnemu človeku sa zdá, že sa isté veci presadzované liberálmi už vymykajú zdravému rozumu. Ide najmä o to, že si človek môže vybrať, či je vlastne muž, žena alebo… Alebo oboje, či ešte niečo úplne iné? A touto ideológiou sa dokonca zaoberajú aj poslanci v europarlamente, ktorí navrhujú uzákoniť veci, ktoré sa úplne vymykajú zdravému rozumu. O týchto veciach sa však u nás vôbec nehovorí, iba sa ich liberáli potichu usilujú pretlačiť aj u nás. V susednom Česku sú na tom podobne, tam však o tom aspoň otvorene hovoria. Tak, ako to ukazuje video, ktoré na sociálnej sieti zverejnili Jana Sýkorová a Asma Naftali.

Budeme musieť dodržiavať štandardy sexuálnej výchovy

Podľa hlavného rečníka vo videu si človek v podstate myslí, že už ho nemôže v dnešnej dobe nič prekvapiť, lenže potom vždy príde na niečo nové. „Naše deti si od dvanásť rokov budú môcť sami vybrať pohlavie a s doprovodom dospelého sa môžu zapísať na matrike, a od pätnástich to môžu urobiť samostatne. Totiž podľa Istanbulskej zmluvy, ktorú nám núti Európska únia, budeme musieť dodržiavať štandardy sexuálnej výchovy, a podľa WHO dokument rozdeľuje deti do rôznych vekových skupín. A teraz sa podržte, od 0 do 6 rokov sa uplatňuje najviac a počíta sa s tým, že deti budú vedené k predčasnej masturbácii. A to je iba začiatok,“ šokuje rečník v úvode videa.

VIDEO, ktoré mnohých zrejme šokuje. Čo nás čaká pri súčasnom liberálnom voľnomyšlienkárstve?
Zdroj: FB / Asma Naftali

Poznáte napríklad maznacie kútiky z Nemecka? A toto je už len otázka času kedy budú zavedené aj u nás. Odporúčame sa na to pozrieť na internete. Podľa britského zdravotníctva už v roku 2013 schválili liek, ktorý je blokátor hypotalamu a deväťročným deťom zastavuje pubertu, aby mali viac času na to rozhodnúť sa, akým chcú byť pohlavím, a aby prípadná chirurgická zmena pohlavia bola pre nich menej invazívna. Takže budeme mať v podstate chlapcov, ktorí budú mať 16, 17, 18 rokov, budú holí, budú hovoriť ženským hlasom, a dievčatá budú bez pŕs a bez menzesu,“ šokuje rečník.

Brániť klasickú rodinu pred neoliberálmi chce aj spisovateľ a publicista Gustáv Murín

Vznik genderových organizácií bude financovať štát

Tieto chemické blokátory majú podľa neho negatívny vplyv na hustotu kostí, majú vplyv na narušenie sexuálnej funkcie, majú vplyv na vývoj mozgu aj na hormóny. „Blokátory nie sú podstatne nič iné, než je to vlastne chemická kastrácia, a je určená pre liečbu sexuálnych delikventov. LGBTI je legislatívne zakotvenie gender nezmyslov a bude to v podstate niečo, ako že budú dvaja otcovia dve matky, tehotní a menštruujúci a kojaci muži, ale aj rodič 1, 2, 3 či 4. Bude to veľký zásah do školstva a vzdeláva mládeže. V súčasnej dobe existuje až 350 gender identít,“ hovorí ďalej rečník vo videu.

VIDEO, ktoré mnohých zrejme šokuje. Čo nás čaká pri súčasnom liberálnom voľnomyšlienkárstve?
Zdroj: FB / Asma Naftali

Už dnes využívajú médiá „Overtonove okno“ (podľa neho existuje pre každú myšlienku alebo spoločenský problém tzv. okno možností – pozn. red), aby verejnosť tieto absurdity prijala. Na istanbulskú dohodu už v Nemecku nadväzuje Inštitút spoločenstva zodpovedností, a do zväzku manželského môže vstúpiť napr. ľubovoľný počet osôb, akýchkoľvek súrodencov a tiež aj rodinní príslušníci. Kde sa berú peniaze na tieto operácie, a kam idú tieto peniaze? Vznik genderových organizácií bude financovať štát a Európska únia vyčlenila 40 miliónov eur na to, aby tieto gender iredentity podporila,“ vysvetľuje ďalej rečník.

V Škótsku si môžu deti nechať zmeniť pohlavie už od 16 rokov

Nech sa držia čo najďalej od našich detí

Že si niečo deje podľa neho zistíme tak, že keď ráno pozdravíte suseda „Ahoj Jozef“, a on sa vtedy cíti motýľom alebo napríklad kameňom. To bude zaujímavá doba. „Akákoľvek kritika, lebo aj špatný pohľad na takéhoto človeka na ulici bude nekompromisne trestaný. Toto, všetko sme sa v podstate dozvedeli na seminári, ktorý sa odohral na pôde poslaneckej snemovne, a ktorý zorganizoval spolok Tradičná rodina. V podstate a jednoducho povedané, Dohoda rady Európy o prevencii a potieraní násilia voči ženám a domáceho násilia sa pod touto zásterkou snaží Rada Európy presadiť medzi štáty,“ konštatuje rečník.

Posledná informácia od neho je, že podľa jedného vystupujúceho poslanca väčšina poslancov Českej republiky s podpisom tejto zmluvy súhlasí. „Takže sa máme v podstate na čo tešiť. Apropo, ja podporujem tvorivú spoločnosť, kde ale budú rozhodovať iba samostatní ľudia, a nie nejakí úchyláci. Osobne proti nikomu nič nemám, nech si každý robí čo chce, nech sa stretávajú aj ďalej, nech si robia čo chcú, ale hlavne, nech sa držia čo najďalej od našich detí,“ dodal na samý záver rečník vo videu. A diskutujúci ľudia pod príspevkom s nim v drvivej väčšine absolútne súhlasia. A čo vy? Čo si tom celom myslíte?

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x