24.1 C
Nitra
streda, 29 júna, 2022

Vážne slová chorvátskeho europoslanca: Aj keby máte elixír večnej mladosti, nemôžete ho nikomu vnucovať! (VIDEO)

V Európskej únii sa stále viac vládnych politikov zahráva s myšlienkou zaviesť povinné očkovanie proti COVID-19. Čo na tom, že ide stále o experimentálne vakcíny, ktoré majú veľa vedľajších účinkov, ba nie raz končiacich smrťou. Ide predsa o biznis, a tomu treba podriadiť všetko.

Na rozdiel od niektorých vládnych politikov je stále veľa ľudí, ktorí si odmietajú dať pichnúť experimentálne vakcíny. Rovnako odmietajú i to, že by to malo byť povinné. Marián Ďuriš z hnutia Republika na svojom profile zverejnil video, v ktorom, chorvátsky europoslanec Ivan Vilibor Sinčić pred svojimi kolegami v parlamente jasne povedal, prečo by nemalo byť očkovanie experimentálnymi vakcínami povinné.

Vlády sa rozhodli viniť zo zlyhania produktu (vakcíny) tých, ktorí ho nechcú

„Keď hodnotíme medicínske produkty, vždy pozerajme na plusy a mínusy. Bol som osobne prítomný na februárovom výbore ENVI (Výbor pre životné prostredie, verejné zdravie a bezpečnosť potravín – pozn. red.) v Bruseli, keď šéfovia siedmich farmaceutických firiem tvrdili, že majú 95% efektivitu, a niektorí ešte viac. Po deviatich mesiacoch vidíme, že je to oveľa menej a na kratšiu dobu ako v nimi vyrobených klinických testoch,“ hovorí vo svojom vystúpení chorvátsky europoslanec Ivan Vilibor Sinčić. „Keďže vysoko zaočkované štáty majú veľké nárasty pozitívnych. Bohužiaľ. To sú plusy, ale keď pozrieme na mínusy, tak bolo viac nahlásených vedľajších účinkov covid vakcín za jeden rok ako po iných vakcínach dokopy za niekoľko desaťročí,“ konštatuje Sinčić.

Evropou neobchází strašidlo komunismu, ale obluda covidismu: Michal KLÍMA, rektor Metropolitní univerzity Praha

Podľa chorvátskeho europoslanca nemáme žiadne dáta o dlhodobých účinkoch. „Namiesto vyvodenia zodpovednosti firiem za manipuláciu údajov produktov otáznej kvality, komisia a vlády sa rozhodli viniť zo zlyhania produktu tých, ktorí ho nechcú. Útočia segregáciou, strachom a vyvolávaním pocitu viny. A dnes, v novembri 2021 už nehovoríme o „extrémnej efektivite“, ale v niektorých štátoch o štvrtej a piatej dávke. Aj keby máte elixír večnej mladosti, nemôžete ho nikomu vnucovať, nehovoriac o experimentálnych produktoch ako je tento,“ povedal v zostrihu videa na záver svojho vystúpenia chorvátsky europoslanec Ivan Vilibor Sinčić.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články