9.8 C
Nitra
sobota, 1 apríla, 2023

Podporíte dve petície proti povinnému očkovaniu? Pomôžte v boji za naše deti aj za nás dospelých!, vyzýva hnutie Republika (VIDEO)

Tlak na zaočkovanie sa experimentálnymi vakcínami proti COVID-19 sa zvyšuje. A to napriek tomu, že sa ukazuje, že tieto vakcíny nemajú vôbec takú ochranu ako sa o nich na začiatku hovorilo. Nakúpilo sa ich však strašne veľa, a tak sa musia minúť. Stoj čo stoj!

Hlasy za povinné očkovanie sa šíria Európou ako samotný COVID-19. Čo je však ešte horšie, zvyšuje sa aj tlak na očkovanie detí. A to napriek tomu, že mnohí skutoční odborníci to vôbec neodporúčajú. Proti očkovaniu detí, ale aj proti povinnému očkovaniu dospelých sú aj v hnutí Republika. Jej člen Miroslav Heredoš v statuse zverejnil video a dve petície, ktoré sú zamerané práve na zákaz očkovania detí a tiež povinnému očkovaniu dospelých.

Rebelka Katarína BOKOVÁ: Ak chceme ako národ zmenu, musíme si ju zvoliť

Republika je jasne proti povinnému očkovaniu detí i dospelých

„Ako občania, otcovia a matky sme v hnutí Republika proti povinnému očkovaniu detí. Deti sú dar od Boha a ich imunitu a zdravie musíme ako rodičia chrániť prirodzenou cestou, nie prostredníctvom mRNA vakcín!“ píše v úvode statusu rázne Miroslav Heredoš, podľa ktorého aj šéf nemeckej Stálej očkovacej komisie (STIKO) Thomas Mertens, otec 7-ročnej dcéry, má rovnaký názor ako oni. „Uviedol, že aj keby EMA schválila očkovanie detí od 5 rokov, sám by ich očkovať nikdy nedal. EMA to aj urobila a jeho názor sa nezmenil! Mertensova komisia je nezávislým poradným orgánom Inštitútu Roberta Kocha, čiže zastáva celkom významné postavenie,“ konštatuje republikán a dodáva, že rovnako vyrovnané názory zaznievajú aj v slovenskej spoločnosti od rôznych odborníkov, ktorých systém a mainstream osočuje.

Uhrík: Ľudia na Slovensku strácajú posledné zvyšky slobody, dôstojnosti a živobytia

„K takýmto vyrovnaným názorom sa hlási aj naše hnutie Republika, moji kolegovia a ja osobne ako otec 8-ročnej dcéry. Sme jasne proti povinnému očkovaniu detí,“ prízvukuje Heredoš. „S láskavým dovolením RNDr. Jána Baránka, ktorý petíciu spravuje s lekárskou kapacitou MUDr. Jánom Lakotom, CSc., chceme preto verejne podporiť a požiadať Vás ako občanov o široké zdieľanie a podpísanie Petície proti vakcinácii detí a mládeže do 18 rokov experimentálnymi vakcínami proti COVID 19, ktorú chceme podporovať. Musíme ísť do boja!“ vyzýva člen hnutia Republika, podľa ktorého má petícia už viac ako 13-tisíc podpisov a aj prostredníctvom nej budú bojovať proti povinnému očkovaniu detí!

Petícia proti vakcinácii detí a mládeže do 18 rokov experimentálnymi vakcínami proti COVID 19

„Prosím, zdieľajte ju a podpisujte, cieľ je získať 100 000 podpisov a získať aj občiansku silu!“ dodáva Heredoš, ktorý tiež prosí o podporu a zdieľanie pre petíciu ich kolegu, právnika Lukáša Machalu. Ten bojuje „a priori“ proti povinnému očkovaniu. Petícia má názov – Petícia proti povinnému očkovaniu a má už vyše 56 000 podpisov.

Petícia proti povinnému očkovaniu a za zachovanie princípu dobrovoľnosti v očkovaní na ochorenie Covid-19 v Slovenskej republike

„Prosíme aj o jej podporu, cieľ je rovnako, získať 100 000 podpisov na ďalší boj! Občania, rodičia, otcovia a matky – prosíme vás, zachovajte si triezvy úsudok ohľadom vakcinácie detí, nepodľahnite mediálnym tlakom a tí z vás, ktorí sú dôverčiví, prosíme, overujte si všetko. Jedná sa o vážnu vec a vážny zásah do zdravia a imunity Vašich detí! Naše deti musíme ochrániť!“ vyzýva na koniec svojho statusu republikán Miroslav Heredoš.

Varovné slová špičkového vedca a virológa Vanden Bosscheho: Detské a posilňovacie očkovanie sú veľmi nebezpečné!

Našou povinnosťou je chrániť deti pred nebezpečenstvami

„Ako otec 8-ročného dievčatka sa dnes verejne a dôrazne ohradzujem voči tomu, aby boli vyvíjané akékoľvek aktivity na povinné očkovanie našich detí. Na imunitu a zdravie našich detí nikto nesiahne,“ hovorí vo videu Miroslav Heredoš. „Naše deti sú zdravé, majú prirodzenú imunitu. Neexistujú žiadne štatistiky na to, aby sme mohli tvrdiť, že budú ohrozené Covidom. Podporuje zdravú imunitu, podporujme zdravý životný štýl,“ dopĺňa Štefan Aster. „Ja, ako matka odmietam, aby sa očkovali naše deti, aby sa stali pokusnými králikmi pre farma lobby a aby zvyšovali percento zaočkovanosti na Slovensku,“ ohradila sa Daniela Klačanská, ďalšia z členiek hnutia Republika.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články