14.1 C
Nitra
piatok, 24 mája, 2024

Váš koniec je blízko. Ľudia vás a vašej neschopnosti už majú DOSŤ, odkazuje súčasnej koalícii Belousovová

Po niekoľkých rokoch vyšli školskí pracovníci spolu s pedagógmi znovu do ulíc. Chcú totiž vyššie platy. Je zvláštne, že keď volali do ulíc vlani „bežní ľudia“ aby sa spolu postavili za celé Slovensko, z tých, ktorí dnes bojujú za svoje platy prišiel iba málokto.

Slováci sa opäť vybrali protestovať do ulíc. Týka sa to však iba zamestnancov v školstve a možno aj zopár ich podporovateľov. Prečo ale títo ľudia v takomto množstve ale nešli štrajkovať aj keď sa jednalo o vážnejšie celospoločenské problémy ako „iba“ o ich platy? A všimol si niekto z týchto protestujúcich, že poslanci a vláda schválili predĺženie sledovanie a „konšpiračných“ webov a ich rušenie? Všimla si to však bývalá šéfka národniarov a dnes predsedníčka strany Národ a Spravodlivosť Anna Belousovová, ktorá v statuse vyjadrila, čo si o tom celom myslí.

Zbytočne budete trestať, vypínať, cenzurovať…

Vládna koalícia podľa Belousovovej robí základnú chybu, ak si myslí, že ak bude vypínať weby kritickým médiám, alebo ak „vybaví“ zrušenie FB profilov svojich opozičných kritikov, zabráni nárastu odporu verejnosti voči sebe za to, čo tu dva dlhé roky stvárajú. „Opak bude pravdou. Cenzúra, potláčanie akejkoľvek kritiky, snahy o vytváranie doslova kultu „istej osobnosti“ a vyhrážky kriminalizáciou odporcom režimu dosiahnu pravý opak,“ myslí si expolitička a dodáva, že praktickou ukážkou toho bol protest učiteľov. „Oni neprotestovali preto, že by ich k tomu navádzali opoziční politici! Oni protestovali preto, lebo ich k tomu dohnala hlúposť a neschopnosť tejto vládnej garnitúry a dôsledky ich babráctva a diletantstva znášajú každý deň vo svojich životoch!“

Váš koniec je blízko. Ľudia vás a vašej neschopnosti už majú DOSŤ, odkazuje súčasnej koalícii Belousovová
Zdroj: FB / Anna Belousovová

V tomto štáte už neexistuje jediná oblasť života, ktorú by nepostihli negatívne dôsledky Vlády národnej pohromy! Takže zbytočne budete trestať, vypínať, cenzurovať, vyhrážať sa, či dokonca nás zatvárať,“ prízvukuje šéfka malej strany. „Váš koniec je blízko. A bonzovanie majiteľom Facebooku a ďalším vám nakloneným médiám vás nezachráni. Ľudia vás a vašej neschopnosti už majú DOSŤ,“ napísala na záver svojho opäť štipľavého statusu Anna Belousovová. A ako na jej slová zareagovali Slováci? Rôznorodosť a pluralita názorov bola zjavná. Ale veď o tom to celé je. Či?

Váš koniec je blízko. Ľudia vás a vašej neschopnosti už majú DOSŤ, odkazuje súčasnej koalícii Belousovová
Zdroj: FB / Anna Belousovová

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články