26.1 C
Nitra
pondelok, 27 mája, 2024

Turčianske Teplice pripravili Retrofest a dožinkové slávnosti

Vystúpenia rockových kapiel i folklórnych skupín ponúkne program, ktorý pripravilo mesto Turčianske Teplice na záver tohto týždňa. Turčiansky Retrofest budú môcť záujemcovia navštíviť 20. augusta, 21. august bude patriť Hornoturčianskym dožinkovým slávnostiam. Informovala o tom samospráva na stránke mesta.
      Na Retrofeste, ktorý sa začne o 15.00 h, vystúpia kapely Útes, Ervín Olešňan & band, Štvrtá tretina, TRibute, YPS a AYA. V prestávke pred posledným koncertom program doplní ohňová šou.
      Program dožinkových slávností sa začne o 14.00 h a okrem domáceho Detského folklórneho súboru Lúčik ponúkne vystúpenia Folklórneho súboru Poľana, Dychovej hudby Fatranka a Ideal Banda. Slávnosti doplní tento rok i jarmok. Keďže ich program je venovaný poďakovaniu za úrodu, predstavia sa na ňom prevažne ľudoví remeselníci či predajcovia tovaru s ľudovou tematikou.  
      Obe podujatia sa uskutočnia v pešej zóne pred mestským úradom.

Zdroj: TASR

Foto: Ilustračné

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články