25.1 C
Nitra
nedeľa, 23 júna, 2024

Trápia vás dlhy? Pomoc nájdete v bezplatných poradniach na celom Slovensku

Ak vás trápia dlhy a ocitli ste sa v ťažkej životnej situácii, pomoc môžete vyhľadať u v Bezplatných dlhových poradniach na celom Slovensku. Poradne nájdete aj v Nitrianskom kraji.

Trápia vás dlhy? Pomoc nájdete v bezplatných poradniach na celom Slovensku

Psychologické, právne aj ekonomické poradenstvo poskytujú odborníci z týchto oblastí ľuďom, ktorí sa ocitli v ťažkej životnej situácii v súvislosti s dlhmi. Túto odbornú pomoc nájdete v Bezplatných dlhových poradniach na celom Slovensku, informuje Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR na sociálnych sieťach.

Odborníci pomáhajú dlžníkom analyzovať ich dlhy z ekonomického hľadiska, analyzovať ich právne záväzky a vyrovnať sa so situáciou po psychickej stránke.

Becík je CULTURE POSITIVE, pozrite si, čo vyviedol!

Bezplatné dlhové poradne nájdete aj v Nitrianskom kraji, a to v týchto mestách: Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Topoľčany.

Dlhové poradne boli vytvorené s cieľom pomôcť ľuďom v ťažkej finančnej situácii, ktorí sa nachádzajú v začarovanom kruhu dlhov. Poradenstvo s odborníkmi vám pomôže pochopiť vašu zložitú situáciu a nájsť možnosti riešenia. Poradňa vám pomôže posúdiť oprávnenosť nárokov vašich veriteľov voči vám, zanalyzuje vaše možnosti v súlade s platnou legislatívou, navrhne najvýhodnejšie riešenie a poradí, aké kroky treba vykonať na dosiahnutie cieľa.

Kontakty na jednotlivé pobočky Bezplatných dlhových poradní nájdete TU

Národný projekt je financovaný z eurofondov v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.

(zdroj: fb MPSVaR)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x